Oferty pracy
O nas

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Realizację planów sprzedażowych zespołu, jak i indywidualnych
  • Szkolenie i nadzór nad jakością pracy i efektywnością podległych handlowców
  • Obsługę klientów wg standardów firmy i importera
  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywne działania handlowe
  • Prowadzenie bazy klientów w CRM, planowanie i terminowa realizacja kontaktów, utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji transakcji sprzedaży
  • Wykonywanie okresowej analizy sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Min. 3 lata doświadczania w sprzedaży własnej samochodów nowych
  • Zorientowania na realizację wyznaczonych celów
  • Zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • Ponadprzeciętnych kompetencji handlowych
  • Samodzielności i pro aktywności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Terminowe wynagrodzenie oparte na podstawie i premii bez górnych limitów
  • Szkolenia importerskie
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed
  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport
  • Super oferta pracownicza! - zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach
  • Cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjne, Mikołajki dla Dzieci, Wigilie pracownicze, itp.
  • Realną możliwość rozwoju, przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony ekspertów

Jakie mamy dla Ciebie zadania?

  • Kompleksowa obsługa Klienta na terenie salonu samochodowego - od diagnozy potrzeb, przez prezentację samochodów, jazdy testowe, ofertowanie po finalizację procesu sprzedaży
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Planowanie i terminowa realizacja kontaktów z Klientami (systematyczna praca na CRM-ie)
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy
  • Analiza trendów rynkowych, w tym potrzeb Klientów i działań konkurencji

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży
  • Jesteś pasjonatem motoryzacji
  • Posiadasz wiedzę o samochodach i nowościach na rynku motoryzacyjnym
  • Znasz standardy obsługi klienta i potrafisz skutecznie negocjować
  • Prezentujesz pro kliencką postawę i wysoką kulturę osobistą
  • Cechujesz się empatią, umiejętnością słuchania oraz cierpliwością
  • Jesteś dobrze zorganizowany
  • Chcesz osiągać wysokie wyniki sprzedażowe
  • Potrafisz sprawnie obsługiwać  MS Office, a codzienna praca na systemach komputerowych nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i praktykę w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa zawierana na okres 1 roku, kolejna na czas nieokreślony)
  • Terminowe wynagrodzenie oparte na podstawie i premii uzależnionej od indywidualnych wyników pracy
  • Organizujemy coroczne konkursy w kategorii "Najlepszy Sprzedawca Samochodów", gdzie nagrodą jest atrakcyjna tygodniowa wycieczka zagraniczna
  • Cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjneMikołajki dla DzieciWigilie pracownicze, itp.
  • Pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na współpracy i wsparciu ze strony ekspertów

  • Koordynację codziennej pracy zespołu handlowego (5. Handlowców)

  • Min. 2 lata doświadczania w sprzedaży własnej samochodów nowych
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem handlowym

Oferujemy:

Dlaczego warto z Nami pracować?

Praca u Nas to coś więcej niż zwykły etat. To przede wszystkim szansa, aby pracować w firmie, która wyznacza trendy motoryzacyjne. Nasz Zespół tworzą ludzie, którzy nie są tylko najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim poprzez to co robią realizują swoje pasje. Jeśli więc lubisz wyzwania i jesteś na nie gotowy – dołącz do Nas!

Ponadto oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnie rozwijającej się firmie
  • Pełną wyzwań pracę u lidera rynku w branży motoryzacyjnej
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Możliwość wykorzystania potencjału Grupy PGD do doskonalenia umiejętności i pogłębiania własnej wiedzy
  • Dofinansowany pakiet benefitów (opieka medyczna LuxMed, karta MultiSport, dofinansowanie szkoleń, studiów itp.)

Czym będziesz się u Nas zajmował/a?

  • Współpracą przy realizacji strategii marketingowej firmy
  • Współpracą z agencjami reklamowymi, drukarniami w zakresie przygotowywania materiałów reklamowych, materiałów POS i wizualizacji zew/wew.
  • Opieką nad marketingową komunikacją wybranych brandów w Grupie w zakresie strategii i narzędzi stosowanych przez marketing Grupy,
  • Współpracą przy realizacji akcji promocyjnych, eventów oraz kontrolą nad ich prawidłowym przebiegiem
  • Wewnętrzną dystrybucją materiałów marketingowych
  • Działaniami administracyjnymi i rozliczeniowymi
  • Analizą danych biznesowych na potrzeby Działu/Spółki

Aplikuj, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie i marketing/PR/reklama) lub studiujesz ostatni rok
  • Znasz pakiet MS Office (w szczególności Excel, Power Pointw stopniu dobrym
  • Cechuje Cię entuzjazm i posiadasz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Wykazujesz inicjatywęjesteś samodzielny/a i bardzo dobrze organizujesz pracę własną
  • Zagadnienia z obszaru analizy marketingowej, skuteczności i mierzenia działań reklamowych, obszaru lejka sprzedażowego nie są Ci obce i chcesz stale pogłębiać swoją dotychczas zdobytą wiedzę
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta lub młodszego specjalisty ds. marketingu w branży usług marketingowych/sprzedażowych (mile widziane doświadczenie w motoryzacji)

OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS