Auta używane
Auta używane

NISSAN Collection.
To zakup samochodu używanego z gwarancją komfortu i jakości potwierdzoną Certyfikatem Jakości DEKRA

Samochody używane w wieku do 7 lat i z przebiegiem do 150 000 km w programie NISSAN Collection objęte są minimum 12-miesięczną gwarancją bez limitu kilometrów oraz usługą assistance.
Dzięki szczegółowej kontroli technicznej, profesjonalnej selekcji samochodów oraz odpowiedniemu przygotowaniu do sprzedaży samochody przez nas oferowane są gotowe do dalszego użytkowania.
Po przejechaniu 3 000 km od dnia zakupu samochodu zapraszamy na bezpłatną kontrolę techniczną.


Sprawdź auta używane dostępne od ręki



Uczestniczymy w akcji Sprawdzone-Niekręcone.

Wszystkie salony należące do Grupy PGD uczestniczą w ogólnopolskiej akcji Sprawdzony-Niekręcony. Co to oznacza dla Ciebie:

  • gwarantujemy, że nasze samochody mają oryginalny przebieg i tę gwarancję dostaniesz od nas na piśmie,
  • jeżeli się okaże, że wskazanie licznika było zmieniane to będziesz mógł zwrócić nam samochód i odzyskać 100% ceny, którą zapłaciłeś,
  • wypłacimy Ci 1 000 zł kary umownej!

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza