NISSAN GT-R

Cena od 527 000 zł

Nismo

NOWY NISSAN GT-R

OSTRY JAK BRZYTWA

Pakiet aerodynamiczny Nissana GT-R Nismo zwiększa siłę docisku samochodu do drogi i ogranicza opory powietrza, jednocześnie nadając mu groźnego i muskularnego wyglądu.
KLAPA BAGAŻNIKA I TYLNY SPOJLER Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO

Aerodynamiczne elementy karoserii Nissana Nismo, w tym klapa bagażnika i spojler z włókna węglowego, których celem jest zwiększenie siły docisku. Ręcznie wykonany tylny spojler Nissana GT-R Nismo posiada specjalną powłokę, dzięki której poczujesz pod palcami „splot” włókna węglowego, z którego został wykonany.


PRZEDNI ZDERZAK Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO

Przedni zderzak z włókna węglowego pomaga zwiększyć docisk aerodynamiczny, nie tracąc jednocześnie swojej lekkości
i niewiarygodnej mocy. Poszerzony kształt zmniejsza opory powietrza, a kilka powłok z włókna węglowego, które precyzyjnie zachodzą za siebie, zapewnia idealną sztywność.


PROGI BOCZNE Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO

Progi boczne z włókna węglowego doskonale uzupełniają pracę przodu samochodu, generując dodatkową siłę docisku
w porównaniu ze standardowymi modelami Nissana GT-R.


NISSAN NISMO OD WEWNĄTRZ

ADRENALINA Z DODATKIEM ALCANTARY

Kabina Nissana GT-R Nismo jest niesamowicie zwarta. Fotele Recaro, kierownica pokryta Alcantarą i charakterystyczne czerwone akcenty Nissana Nismo tworzą wnętrze, jakiego nie spotkasz nigdzie indziej.
FOTELE RECARO

Ergonomiczne, wzmocnione włóknem węglowym, siedzenia Recaro stanowią komfortowe, a zarazem silne oparcie dla kierowcy oraz pasażera na przednim siedzeniu.


ZEGARY

Zegary mają wykończenie o kolorze włókna węglowego, a design obrotomierza podkreśla soczysta czerwień. Obudowa deski rozdzielczej jest także pokryta Alcantarą.


KIEROWNICA NISSANA NISMO POKRYTA ALCANTARĄ

Trójramienna kierownica Nissana GT-R Nismo, której pomysłodawcami byli kierowcy wyścigowi Nissana Nismo, jest obszyta Alcantarą, wyróżnia się czerwonym znakiem w środku
i czerwonymi wstawkami, a przede wszystkim daje unikalną kombinację pewności chwytu, reakcji oraz komfortu.


SILNIK/PROWADZENIE NISSANA NISMO

WYMARZONY GT-R

Czysty. Oryginalny. Zachwycający. 600 KM wściekłej mocy połączonej z bezkonkurencyjną kontrolą. Niesamowite turbodoładowanie i specjalnie dostrojone zawieszenie sprawia, że Nissan GT-R Nismo to supersamochód, który zdominował swoją epokę.
KUTE FELGI RAYS

Sześcioramienne, 20-calowe metalizowane felgi z kutego, lekkiego aluminium wyprodukowane przez firmę RAYS zostały zainspirowane legendarnym, wyścigowym Nissanem GT500. Produkuje się je z wykorzystaniem procesu radełkowania obręczy, który pomaga zapobiegać ześlizgiwaniu się opon z felg przy mocnym przyspieszaniu lub hamowaniu.


BEZKONKURENCYJNE ZAWIESZENIE

Zawieszenie Nissana GT-R Nismo zostało tak dostrojone, aby zapewnić imponującą zwrotność, przyczepność i perfekcyjne prowadzenie, bez uszczerbku dla wyrafinowania całego designu. Sprężyny wraz ze stworzonymi na zamówienie amortyzatorami Bilstein DampTronic w przednim i tylnym zawieszeniu zostały specjalnie dostosowane, aby gwarantować wyjątkowe poziomy przyczepności, jak też maksymalną precyzję manewrowania.


600 KM WIEŃCZY DZIEŁO

To spełnienie marzeń każdego kierowcy wyścigowego: innowacyjne, powlekane plazmą tuleje redukujące tarcie, mniejsza waga, lepsze chłodzenie, potężna moc i oszczędność paliwa. Stosowane wyłącznie w Nissanie Nismo dwie niezwykle wydajne turbosprężarki, wykorzystywane również w wyścigach GT3, usprawniają odpowietrzanie, a zoptymalizowana indywidualna regulacja czasu zapłonu dla każdego cylindra, wraz z udoskonaloną pompą paliwa, zapewnia jeszcze lepsze osiągi. Wszystko pracuje pod kontrolą sterowanego termostatem układu chłodzenia oleju, specjalnej pompy zapewniającej dopływ oleju do turbosprężarek oraz systemu smarowania z suchą i mokrą miską olejową.


STWORZONY DLA OSIĄGÓW

NISSAN GT-R TRACK EDITION

Ta specjalna edycja łączy wydajność, szybkość I precyzję Nissana GT-R z unikalną technologią modelu Nismo. Wzmocnione spawy podwozia analogiczne do wersji Nismo zapewniają jeszcze większą sztywność nadwozia. Specjalną edycję wyposażono również w inspirowane modelem Nismo zawieszenie. Oznacza to większą precyzję, lepsze prowadzenie i większą stabilność wyścigowego zawieszenia marki Bilstein. GT-R Track Edition łączy to, co najlepsze w obu światach- imponującą szybkość i technologię Nismo o wyścigowym rodowodzie.
SPORTOWA SYLWETKA

Model Track Edition wyposażono w szerszy przedni błotnik, specjalnie zaprojektowany do aluminiowych, kutych felg Nismo i wyścigowych opon Nismo redukujących wagę samochodu o 1,5 kg.


KARBONOWE FOTELE V-SPEC RECARO

Dostępne tylko w modelu GT-R Track Edition karbonowe fotele V-SPEC Recaro to gwarancja jakości, a ponadto zmniejszenie wagi samochodu aż o 16,3 kg.


SPOILER Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO

Spojler z włókna węglowego podkreśla sportowe wzornictwo samochodu i redukuje jego wagę o 0,8 kg.


DZIEDZICTWO NISSANA NISMO

ZRODZONY NA TORZE

Premiera Nissana GT-R Nismo to najnowszy rozdział naszej opowieści o determinacji, innowacji i pasji dla sportów motorowych.
HISTORIA ZWYCIĘSTW

Od czasu, kiedy Datsun Midget z silnikiem 747 cc pierwszy przejechał linię mety w 1936 roku, nie przestaliśmy się ścigać i wygrywać. Od Japonii po Le Mans, od Dakaru do Daytony – nasze zaangażowanie na rzecz innowacyjności to siła napędowa rozwoju sportów motorowych Nissana. Nieważne, czy mówimy o skromnym sedanie, jak Skyline, który po latach ewolucji stał się legendarnym Nissanem GT-R, czy o pojazdach, które będą kształtować przyszłość, jak Nissan Delta Wing i w pełni elektryczny samochód wyścigowy LEAF, my ścigamy się autami, które tworzymy, i wygrywamy tam, gdzie się ścigamy.


EWOLUCJA TEGO, KIM JESTEŚMY

Od 1984 r. Nissan Nismo jest oficjalnym przedstawicielem Nissana na torach wyścigowych. Wymyślony przez grupę niezależnych inżynierów przed ponad 30 laty, Nissan Nismo to dziś synonim pasji, specjalistycznej wiedzy i wyżyn osiągów Nissana, nie mówiąc już o dekadach dominacji na torach wyścigowych. Zawsze, kiedy zobaczysz znaczek Nissana Nismo, możesz liczyć na coś zupełnie niezwykłego. Genialne rozwiązania, wyrazisty styl i pasja, która nie zna żadnych granic.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza