N-Sport

 


PERSONALIZOWANE NADWOZIE

Począwszy od ekskluzywnego znaczka N-Sport po lśniące czarne zderzaki i listwy boczne, 17-calowe felgi aluminiowe i nakładki lusterek, a do tego eleganckie wykończenie rury wydechowej
w modelu z silnikiem 1,0 l Turbo 117 KM, masz pewność, że w tym modelu Nissana Micra dołączasz do elity miejskich samochodów w sportowym stylu.


STYLISTYKA WNĘTRZA

SIĘGAJ NOWYCH SZCZYTÓW

Materiały wysokiej jakości, sportowy design i dynamiczne akcenty sprawiają, że zarówno wnętrze, jak i nadwozie Nissana Micra N-Sport są równie ekscytujące.


WYJĄTKOWOŚĆ WERSJI N-SPORT

Sportowe elementy chroniące od uderzeń kolanami, czarne i dynamiczne wykończenia, które podkreślają sportowy i futurystyczny charakter Nissana Micra N-Sport, podczas gdy fotele Alcantara® z elementami z "syntetycznej" skóry i przyciemnianymi szybami zapewniają najwyższy komfort podczas jazdy.


ELEGANCJA. BEZPIECZEŃSTWO. ŁĄCZNOŚĆ.

INTELIGENTNE CECHY SPORTOWE

Integracja smartfona i obsługa Bluetooth pozwalają na słuchanie ulubionej playlisty w drodze na siłownię. Aplikacje samochodowe i inteligentne systemy, takie jak kamera cofania, czujniki parkowania
i I-key sprawiają, że każda jazda jest bezpieczniejsza, zwinniejsza i bardziej sportowa.


INTELIGENTNA INTEGRACJA

NOWY EKRAN NISSANCONNECT

Z nowym systemem NissanConnect Audio Twoje podróżowanie stanie się jeszcze bardziej wygodne. To wszystko dzięki integracji twojego telefonu z samochodem oraz personalizacji ekranu "szybkiego dostępu"..


INTELIGENTNA JAZDAOtwórz Nissana Micra N-Sport, nie wyjmując kluczyków z torebki czy kieszeni – wystarczy dotknięcie przycisku na klamce. Specjalne czujniki zapewniają, że kluczyk otworzy tylko najbliższe drzwi, czyniąc go równie bezpiecznym, co wygodnym rozwiązaniem.Jeżeli zależy Ci na wygodnym parkowaniu i manewrowaniu, potrzebujesz inteligentnego systemu kamer 360° Nissana Micra N-Sport. Cztery kamery zapewniają widok samochodu i otoczenia z lotu ptaka oraz podzielny ekran z możliwością wyboru zbliżenia z przodu, boku lub tyłu, aby bezpiecznie i bez nerwów zaparkować w wybranym miejscu..


Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza