Odkryj 

NADWOZIE Z CHARAKTEREM

Nowy Nissan Micra – przyciągający wzrok sportową linią nadwozia, atletyczną sylwetką i wyrafinowanym wykończeniem – to kwintesencja kultowej i pełnej wyrazu stylistyki.

EKSPRESYJNY CHARAKTER

Przekraczaj granice! Dzięki ponad 100 konfiguracjom stylistycznym nie ma nic prostszego niż przekształcenie nowego Nissana Micra w auto stworzone dla Ciebie.

ZWINNOŚĆ I PEWNOŚĆ JAZDY

Zwinna i pewna jazda: nowy Nissan Micra oferuje ekscytujące wrażenia i bezpieczeństwo dzięki idealnemu wyważeniu możliwości w zakresie manewrowania i płynności jazdy.

 

 

UDOSKONALONE WNĘTRZE

 

W środku nowego Nissana Micra znajdziesz przestrzeń stworzoną specjalnie dla Ciebie – starannie wykonane i nadzwyczajnie wygodne wnętrze wysokiej jakości.

 

 

 


SYSTEM AUDIO BOSE PERSONAL

Jazda nowym Nissanem Micra to niezapomniane przeżycie. Poza niezliczonymi intuicyjnymi technologiami, samochód wyposażono w unikalny system audio BOSE PERSONAL. To nowatorskie rozwiązanie dostępne wyłącznie w nowym Nissanie Micra.

 

 

 


 

TECHNOLOGIE INFORMACJI I ROZRYWKI NOWEGO NISSANA MICRA

Odtwórz muzykę, wyznacz trasę i pozostań w kontakcie. Dzięki wyposażeniu w 7-calowy dotykowy wyświetlacz zintegrowany ze smartfonem, system nawigacji oraz system audio nowej generacji, każda przejażdżka nowym Nissanem Micra to przyjemne przeżycie..

INTELIGENTNA TECHNOLOGIA JAZDY NISSANA

Ciesz się przyjemną jazdą i korzystaj ze wsparcia radaru i kamer. Nowego Nissana Micra wyposażono w wiodące w tej klasie samochodów rozwiązania, dzięki którym prowadzenie staje się przyjemniejsze, bezpieczniejsze i bardziej emocjonujące.

ZAAWANSOWANY WYŚWIETLACZ KOMPUTERA POKŁADOWEGO

Zaawansowany wyświetlacz komputera pokładowego nowego Nissana Micra został stworzony po to, by zniwelować zdekoncentrowanie i pozwolić Ci maksymalnie cieszyć się jazdą. Na 5-calowym ekranie TFT znajdziesz wszystkie informacje – wtedy, kiedy będą Ci potrzebne. Łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych informacji, które wyświetlą się między zegarami, zapewni Ci pewność jazdy podczas całej podróży. Będziesz mógł na bieżąco śledzić dane dotyczące jazdy tj. zużycie paliwa, korzystać z nawigacji i systemów wspomagających jazdę, słuchać muzyki i komunikować się ze światem.


Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza