Odkryj

NADWOZIE Z CHARAKTEREM

Nowy Nissan Micra – przyciągający wzrok sportową linią nadwozia, atletyczną sylwetką i wyrafinowanym wykończeniem – to kwintesencja kultowej i pełnej wyrazu stylistyki.

EKSPRESYJNY CHARAKTER

Przekraczaj granice! Dzięki ponad 100 konfiguracjom stylistycznym nie ma nic prostszego niż przekształcenie nowego Nissana Micra w auto stworzone dla Ciebie.

ZWINNOŚĆ I PEWNOŚĆ JAZDY

Zwinna i pewna jazda: nowy Nissan Micra oferuje ekscytujące wrażenia i bezpieczeństwo dzięki idealnemu wyważeniu możliwości w zakresie manewrowania i płynności jazdy.UDOSKONALONE WNĘTRZE

W środku nowego Nissana Micra znajdziesz przestrzeń stworzoną specjalnie dla Ciebie – starannie wykonane i nadzwyczajnie wygodne wnętrze wysokiej jakości.

SYSTEM AUDIO BOSE PERSONAL

Jazda nowym Nissanem Micra to niezapomniane przeżycie. Poza niezliczonymi intuicyjnymi technologiami, samochód wyposażono w unikalny system audio BOSE PERSONAL. To nowatorskie rozwiązanie dostępne wyłącznie w nowym Nissanie Micra.
TECHNOLOGIE INFORMACJI I ROZRYWKI NOWEGO NISSANA MICRA

Odtwórz muzykę, wyznacz trasę i pozostań w kontakcie. Dzięki wyposażeniu w 7-calowy dotykowy wyświetlacz zintegrowany ze smartfonem, system nawigacji oraz system audio nowej generacji, każda przejażdżka nowym Nissanem Micra to przyjemne przeżycie..

INTELIGENTNA TECHNOLOGIA JAZDY NISSANA

Ciesz się przyjemną jazdą i korzystaj ze wsparcia radaru i kamer. Nowego Nissana Micra wyposażono w wiodące w tej klasie samochodów rozwiązania, dzięki którym prowadzenie staje się przyjemniejsze, bezpieczniejsze i bardziej emocjonujące.

ZAAWANSOWANY WYŚWIETLACZ KOMPUTERA POKŁADOWEGO

Zaawansowany wyświetlacz komputera pokładowego nowego Nissana Micra został stworzony po to, by zniwelować zdekoncentrowanie i pozwolić Ci maksymalnie cieszyć się jazdą. Na 5-calowym ekranie TFT znajdziesz wszystkie informacje – wtedy, kiedy będą Ci potrzebne. Łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych informacji, które wyświetlą się między zegarami, zapewni Ci pewność jazdy podczas całej podróży. Będziesz mógł na bieżąco śledzić dane dotyczące jazdy tj. zużycie paliwa, korzystać z nawigacji i systemów wspomagających jazdę, słuchać muzyki i komunikować się ze światem.


Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Zapisz się aby otrzymywać newsletter
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Express
Karta Ratownicza