Odkryj

SUV IDEALNY NA RODZINNE ESKAPADY

Ciesz się rodzinnym życiem w większym i bardziej komfortowym SUV- ie, który ma wszystko czego potrzebujesz: masywna sylwetka, najnowsze technologie oraz komfort i elastyczność.DESIGN NISSANA X-TRAIL

Stalowe i chromowane wykończenia wraz z nowymi reflektorami i 19-calowymi felgami ze stopów metali lekkich podkreślają moc Nissana X-Trail, obok której nie da się przejść obojętnie.


TECHNOLOGIA NISSANA X-TRAIL

System NissanConnect zapewnia dostęp do nawigacji i aplikacji mobilnych, dzięki którym możesz słuchać ulubionej muzyki w jakości premium systemu BOSE.


OSIĄGI NISSANA X-TRAIL

Inteligentny układ napędowy, dynamiczne technologie jazdy i intuicyjny napęd 4X4 gwarantują natychmiastową reakcję Twojego SUV-a na zmieniające się warunki pogodowe.


NADWOZIE NOWEGO NISSANA X-TRAIL

Zaskocz rodzinę. Połączenie mocnej sylwetki prawdziwego samochodu z napędem 4x4 i stylu crossoverów to kwintesencja tego rewelacyjnego SUV-a.EFEKTOWNE LINIE NADWOZIA

Design emanujący moca i wytrzymałością


OSŁONA WLOTU POWIETRZA W KSZTAŁCIE LITERY "V"

Masywny i asertywny. Przygoda wzywa.


19-CALOWE FELGI ZE STOPU METALI LEKKICH

Ruszaj w drogę niezależnie od kierunku oraz celu podróży, jaki wybierzesz. 19- calowe felgi ze stopów metali lekkich wyglądają idealnie w blasku reflektorów oraz zapewniają znakomite prowadzenie i wysoki komfort podczas dalekich podróży.


STEROWANY ELEKTRYCZNIE PANORAMICZNY DACH

Podziel się pięknem nieba: elektrycznie otwierany panoramiczny dach pozwala wszystkim pasażerom podziwiać zachwycające widoki.ZAAWANSOWANA AERODYNAMIKA

Zaskocz rodzinę. Połączenie mocnej sylwetki prawdziwego samochodu z napędem 4x4 i stylu crossoverów to kwintesencja tego rewelacyjnego SUV-a.
STYLISTYKA WNĘTRZA NISSANA X-TRAIL

Otocz się bezkompromisową jakością stylowego wykończenia wnętrza Nissana X-Trail.

ORYGINALNY I MODNY STYL

Otwarty na świat, Nissan X-Trail to to miejsce, którym możesz się podzielić z innymi i wzrastać.


CENTRALNA KONSOLA OBITA TWORZYWEM PCW Z OBSZYCIAMI

Mocny i sportowy styl.


SKÓRZANA NAKŁADKA NA GAŁKĘ ZMIANY BIEGÓW

Ekskluzywna , skórzana nakładka na gałkę zmiany biegów
FOTELE Z FLEX

Niezwykle wygodne fotele zainspirowane stanem nieważkości astronautów w kosmosie posiadają poduszki, które redukują uczucie zmęczenia nawet podczas najdłuższych podróży.
TAPICERKA MATERIAŁOWA WYSOKIEJ JAKOŚCI

Opcja dostępna wyłącznie dla wersji VISIA, ACENTA i N-CONNECTA.WSPIERA CIĘ, KIEDY NAJBARDZIEJ GO POTRZEBUJESZ

Inteligentne technologie jazdy Nissana są niezwykle czułe i natychmiast reagują aby uniknąć problemów na drodze.SYSTEM KAMER 360°

System kamer 360° prezentuje widok samochodu z lotu ptaka, a dzięki funkcji podziału ekranu możesz przybliżyć widok z przodu, tyłu oraz boku pojazdu.


ROZPOZNAWANIE ZNAKÓW DROGOWYCH

Trzymaj się ograniczenia prędkości, korzystając z automatycznej funkcji rozpoznawania znaków drogowych – na bieżąco.


OSTRZEGANIE O POJEŹDZIE W MARTWYM POLU

System ostrzeże Cię o pojazdach w martwym polu za Twoim samochodem.


INTELIGENTNY SYSTEM PARKOWANIA


PARKOWANIE RÓWNOLEGŁE

Parkowanie przyprawia Cię o ból głowy? Zatrzymaj się przy wybranym miejscu i pozwól Nissanowi X-Trail wykonać manewr za Ciebie.
PARKOWANIE TYŁEM

Skorzystaj z widoku z kamery cofania, który pokaże wszystko, czego potrzebujesz, aby precyzyjnie zaparkować.PEWNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWOINTELIGENTNY SYSTEM KONTROLI TORU JAZDY

Wyjedź na prostą. System dostosowuje siłę hamowania w poszczególnych kołach, zapewniając optymalny tor jazdy na zakręcie.


INTELIGENTNA KONTROLA RUCHÓW NADWOZIA

Płynna jazda po wybojach. Aby zapobiec nieprzyjemnym ruchom nadwozia podczas przejazdu przez nierówności, system aktywuje delikatne hamowanie, zwiększając ogólny komfort jazdy.


INTELIGENTNY SYSTEM HAMOWANIA SILNIKIEM

Pokochaj zakręty. System kontroluje zachowanie automatycznej przekładni na niewielkich zakrętach, tworząc wrażenie, że prowadzisz samochód z manualną skrzynią. Wchodząc w łuk następuje redukcja biegu i delikatne zwolnienie, a przy wychodzeniu z niego samochód przyspiesza płynnie, zwiększając bieg.
INTELIGENTNY NAPĘD 4X4

W trudnych warunkach terenowych lub na asfalcie masz pewność maksymalnej przyczepności. Wykorzystując komputer i czujniki, inteligentny system bada stopień poślizgu i natychmiast przenosi automatycznie moment obrotowy do 50% na tylne koła.

NOWY SYSTEM WSPOMAGANIA ZATRZYMANIA W MIEJSCU

Utrzymuje pojazd w miejscu bez konieczności naciskania pedału hamulca lub zaciągania hamulca ręcznego.
Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Zapisz się aby otrzymywać newsletter
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Express
Karta Ratownicza