NISSAN Qashqai

ROADSHOW

 

Nie przegap okazji! Zobacz już teraz Nowego Nissana Qashqai w najbliższym salonie:

10 - 14. 04 - Japan Motors Warszawa, ul. Krasnobrodzka 5
04 - 06. 05 - Japan Motors Kraków, ul. Powstańców Śląskich 22
04 - 06. 05 - Japan Motors Dąbrowa Górnicza, ul. Sobieskiego 10
07, 08, 10, 11. 05 - Japan Motors Kraków, ul. Jasnogórska 60
07, 10, 11. 05 - Japan Motors Sosnowiec, ul. Stawowa 2
12 - 14. 05 - Japan Motors Chorzów, ul. Zielony Zaułek 2
19 - 21. 05 - Japan Motors Poznań, ul. Głogowska 448
02 - 04. 06 - Japan Motors Bielsko Biała, ul. Wyzwolenia 95


Wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd

Sylwetka Zupełnie Nowego Nissana Qashqai jest rozpoznawalna dzięki charakterystycznym proporcjom SUV-a, doskonałym oświetleniem w technologii LED i masywnymi 20-calowymi felgami ze stopu metali lekkich. Bogatsza oferta kolorów daje pewność wyróżnienia się z tłumu.

Kolory i wymiary

Większy wybór kombinacji kolorów niż kiedykolwiek, nowe dwukolorowe nadwozie, które podkreśla linie nawiązujące do stylistyki coupé. W Nissanie Qashqai nigdy nie chodziło o wtopienie się w tłum.

Celebruj swój własny styl

W eleganckim otoczeniu możesz więcej. Innowacyjne akcesoria lifestyle’owe do Nissana Qashqai są idealne do jazdy po mieście i na rodzinną wyprawę.


Zachwycające rozwiązania

Rozgość się w fotelach ze skóry Nappa z opcją masażu dla przedniego rzędu. Daj się oczarować cyfrowemu wyświetlaczowi i zaawansowanym technologiom łączności. Kiedy doświadczysz jak przestronne jest wnętrze – nie będziesz mógł się mu oprzeć.

Inteligentna moc z myślą o zmieniającym się świecie

Pewniejsze prowadzenie i bardziej ekscytująca jazda – dzięki nowym układom napędowym. Technologia miękkiej hybrydy (mild hybrid) zwiększa wydajność. Qahqai e-POWER łączy zalety samochodu elektrycznego z wygodą korzystania z silnika benzynowego, zapewniając natychmiastowe przyspieszenie, niezrównaną płynność jazdy i ciszę, znane z prowadzenia aut elektrycznych.

Nissan Intelligent Mobility

Pakiet Nissan Intelligent Mobility zapewnia lepszą pewność siebie kierowcy oraz łączność ze światem podczas każdej podróży. Teraz będziesz bardziej świadomy na drodze, a nawet możesz liczyć na wsparcie, kiedy go potrzebujesz.


Zamów Premire Edition

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza