Nissan NT400


WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE NISSAN NT400 CABSTAR TO IDEALNY SAMOCHÓD CIĘŻAROWY DLA KAŻDEJ FIRMY

NT400 Cabstar sprawdzi się zarówno w dużej korporacji, jak i w małym, niezależnym przedsiębiorstwie. Łącząc maksymalną kubaturę przestrzeni ładunkowej z kompaktowymi wymiarami, oferując przy tym optymalną wydajność i niskie koszty posiadania, a także niezrównaną zwrotność w mieście i poza nim bez względu na obciążenie ładunkiem – jest on kompleksowym rozwiązaniem dla dużych i małych firm. Nowy model zapewnia także wysoki komfort pracy kierowcy!

CECHY NISSANA NT400 CABSTAR

sprawiają, że jest on ulubionym modelem samochodu ciężarowego w wielu firmach. Chętnie wybierają go zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa. Doskonale wyposażony oferuje firmie wiele korzyści, w tym niski koszt utrzymania, maksymalnie powiększoną przestrzeń ładunkową przy kompaktowych wymiarach zewnętrznych oraz wyjątkową zwrotność. Dzięki zróżnicowanej gamie wersji modelu NT400 CABSTAR każdy klient znajdzie konfigurację odpowiadającą jego potrzebom. Oferta obejmuje trzy warianty rozstawu osi (2,5 m 2,9 m i 3,4 m) oraz trzy wartości mocy silników spełniających normę EURO5. Wybór modelu NT400 CABSTAR – wyposażonego w mocny silnik zużywający o 22% mniej paliwa w porównaniu z poprzednią generacją, pojedynczą lub podwójną kabinę z podwoziem i zabudowę z bogatej oferty w tym zakresie – jest jedną z najbardziej racjonalnych decyzji, jakie może podjąć przedsiębiorca. Ładowność 3,5 tonowej wersji wynosząca 1830 kg należy do najlepszych wyników w tej kategorii pojazdów.

ELEGANCKI, NOWOCZESNY I PRZESTRONNY

dopracowana konstrukcja modelu NT400 CABSTAR umożliwiła uzyskanie obszernej kabiny i dużej przestrzeni ładunkowej przy zaskakująco krótkim rozstawie osi. Kompaktowe nadwozie Nissana NT400 CABSTAR i wyjątkowo przestronne wnętrze zdradzają przeznaczenie pojazdu: to funkcjonalny samochód użytkowy, zaprojektowany z myślą o pracy w drodze.PRZYJEMNE MIEJSCE PRACY NT400 CABSTAR

to naprawdę komfortowe miejsce pracy. Mimo kompaktowych wymiarów zewnętrznych w kabinie nie brakuje przestrzeni na nogi i nad głową. Ponadto kabina jest szeroka, a konstrukcja foteli zapewnia wysoki komfort. Duża szyba przednia gwarantuje doskonałą widoczność. Dzięki temu kierowca otrzymuje bardziej relaksujące środowisko pracy, któremu towarzyszy poczucie pełnej kontroli.

WIDOCZNOŚĆ I PRZEJRZYSTOŚĆ INNOWACJE TECHNOLOGICZNE

ułatwiają pracę kierowcy. Wyraźne zegary w NT400 CABSTAR wyświetlają kompleksowe informacje o parametrach podróży, a wielofunkcyjny komputer pokładowy informuje o poziomie oleju, zużyciu paliwa i liczbie kilometrów pozostałych do kolejnego tankowania. Zintegrowany system audio z Bluetooth i gniazdem USB umożliwia odbiór informacji i utrzymywanie kontaktu ze współpracownikami. Wzorowa ergonomia ułatwia pracę, a wszystkie dokumenty zmieszczą się w licznych i pomysłowo zaprojektowanych schowkach.

BARDZIEJ RELAKSUJĄCA JAZDA PRZECIWDZIAŁAJ ZMĘCZENIU

obniż poziom stresu i popraw swoją wydajność – pomoże Ci w tym przyjemny w prowadzeniu NT400 CABSTAR. NT400 CABSTAR jest wyposażony tak, aby jazda nim wymagała jak najmniej wysiłku. Niewielkie rozmiary i mała średnica zawracania (od 9,6 m wg śladu kół, w zależności od rozstawu osi) ułatwiają jazdę i parkowanie w ciasnych miejscach, a niezależne zawieszenie z przodu wraz ze wspomaganym układem kierowniczym gwarantują poczucie pewności i bezpieczeństwa przy każdej prędkości.


Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza