N-Motion EditionPobierz cennik


CROSSOVER W MIEJSKIM STYLU

SPORTOWY NA WSKROŚ.

Nowego Nissana Qashqai N-Motion wyróżnia sportowy charakter, niepowtarzalny wygląd, bezpieczeństwo i innowacje. Wystarczy rzucić okiem na przednie reflektory LED, 19-calowe srebrne felgi Ibiscus ze stopu metali lekkich, inne elementy stylizacyjne i wszystko stanie się jasne.REFLEKTORY W TECHNOLOGII FULL LED
Z FUNKCJĄ DOŚWIETLANIA ZAKRĘTÓW

SREBRNA NAKŁADKA STYLIZUJĄCA NA TYLNY
I PRZEDNI ZDERZAK

SREBRNE NAKŁADKI NA LUSTERKACH


19" SREBRNE FELGI IBISCUS ZE STOPU METALI LEKKICH

MATERIAŁOWA TAPICERKA
Z POMARAŃCZOWYMI WSTAWKAMI

DYWANIKI Z POMARAŃCZOWYMI PRZESZYCIAMIWYBIERZ KOLOR. WYBIERZ STYL.

Specjalna wersja z 8 eleganckimi i żywymi kolorami do wyboru. Sportowa, stylowa… i zawsze gotowa do akcji.SPORTOWY SUV NASZPIKOWANY INTELIGENTNYMI TECHNOLOGIAMI

BARDZIEJ INTELIGENTNA I BEZPIECZNA JAZDA.

Inteligentne technologie wspomagania jazdy Nissana wykorzystują zaawansowane rozwiązania radarowe, które monitorują otoczenie samochodu, umożliwiając Ci odpowiednią reakcję na zaskakujące sytuacje.


INTELIGENTNY SYSTEM AUTOMATYCZNEGO HAMULCA AWARYJNEGOZ FUNKCJĄ ROZPOZNAWANIA PIESZYCH

Wyczuwa i ostrzega przed przeszkodami z przodu, hamując w razie potrzeby, aby uniknąć kolizji przy niewielkich prędkościach i ograniczyć uszkodzenia.


SYSTEM OSTRZEGANIA O POJEŹDZIE
W MARTWYM POLU


Wyczuwa obecność innych pojazdów w martwym polu, ostrzegając kierowcę sygnałem świetlnym i dźwiękowym.


INTELIGENTNY SYSTEM KAMER 360°Wirtualny widok 360° samochodu z lotu ptaka zapewnia zupełnie nowy poziom orientacji w przestrzeni podczas parkowania.


W DOBRYM RYTMIE NA TRASIE

ROZRYWKA, ŁĄCZNOŚĆ I KONCENTRACJA.

Nowy system nawigacji NissanConnect zapewni przyjemne doznania akustyczne i łączność ze światem na wyciągnięcie ręki. Podłącz iPhone® lub kompatybilne urządzenie z systemem Android™, aby mieć dostęp do ulubionych przebojów, wiadomości, kontaktów i nie tylko.Całkowicie nowy system informacyjno-rozrywkowy Nissana Qashqai ma nowe ekscytujące funkcje, takie jak mapy 3D, integracja smartfona, polecenia głosowe i 7-calowy ekran dotykowy, który można konfigurować zgodnie z preferencjami. Nowy system nawigacji NissanConnect zapewnia także znaną już wcześniej obsługę aplikacji Apple CarPlay®* i Android Auto®* za pomocą smartfona.APPLE CARPLAY®*

ANDROID AUTO™*

*Apple CarPlay to aplikacja dostarczana przez Apple Inc. Apple CarPlay jest również znakiem handlowym Apple Inc. Apple CarPlay jest kompatybilny tylko z iAP2, iPhone 5 lub nowszym (Lightning Connector) i iOS 8.3 lub nowszym i wymaga połączenia z portem USB. Lista krajów, w których dostępna jest usługa Apple CarPlay, znajduje się pod adresem: https://www.apple.com/pl/ios/feature-availability/#applecarplay-applecarplay

Android Auto to aplikacja dostarczana przez Google. Android Auto jest zgodny tylko z telefonami z Androidem w wersji 5.0 (Lollipop) lub nowszymi i wymaga połączenia z portem USB. Lista krajów, w których usługa Android Auto jest dostępna, znajduje się pod adresem: https://www.android.com/auto/ Nissan nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia, straty lub obrażenia odniesione w związku z korzystaniem z Apple CarPlay i Android Auto.

Z przyczyn niezależnych od Nissana, Apple CarPlay i Android Auto mogą nie być dostępne w Twoim kraju lub mogą nie działać wszystkie funkcje. Firma Nissan nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niedostępność lub niekompletność funkcji Apple CarPlay i / lub Android Auto w pojeździe.


Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza