Serwis Wiosna
Oferty specjalne serwisu
Serwis WiosnaObrazy są ilustracjami. Dane i fakty zawarte w niniejszym materiale reklamowym służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią oferty umownej.
Podane ceny są cenami początkowymi brutto, które mogą się różnić w zależności od modelu.
Ceny początkowe odnoszą się tylko do cen części. Oferty nie mogą być łączone z innymi rabatami i nie podlegają wymianie na środki pieniężne.
Zniżka na części zakupione w kampanii jest ważna również bez instalacji części.
Oferta ważna od 3 kwietnia 2018 r. do 30 czerwca 2018 r. lub do odwołania.
* Filtry premium dostępne są dla ograniczonej gamy modeli. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Zapisz się aby otrzymywać newsletter
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Express
Karta Ratownicza