Serwis Zima
Oferty specjalne serwisu
Serwis ZimaZobacz cennik akcesoriów Nissan


Zobacz cennik części Nissan

Obrazy są ilustracjami. Dane i fakty zawarte w niniejszym materiale reklamowym służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią oferty umownej. Podane ceny są cenami początkowymi brutto, które mogą się różnić w zależności od modelu. Ceny początkowe odnoszą się tylko do cen części. Oferty nie mogą być łączone z innymi rabatami i nie podlegają wymianie na środki pieniężne. Zniżka na części zakupione w kampanii jest ważna również bez instalacji części. Oferta ważna od 01.10.2018 r. do 31.01.2019 r. lub do odwołania. Akcesoria zainstalowane w lub na samochodzie mogą mieć negatywny wpływ na emisję CO2 danego pojazdu. 1 Filtry premium dostępne są dla ograniczonej gamy modeli. W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z dealerem. 2 Oferta nie jest dostępna do modelu Qashqai (J11B) oraz X-Trail (T32C). 3 Informacje nie są pełne. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat programu Obietnica Nissana, zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami na stronie www.youplusnissan.com lub w naszym salonie.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Karta Ratownicza