Pakiet przeglądów
Serwis
Pakiet przeglądów

Pakiet Przeglądów Okresowych Nissan 5*

Pakiet Przeglądów Okresowych 5* Nissan to umowa serwisowania Twojego samochodu przez określony okres lub przez określoną liczbę kilometrów – w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Do wyboru jest okres 36/48/60 miesięcy oraz seria 3/4/5 przeglądów.Pakiet serwisowy to gwarancja oryginalnych części i środków smarnych, a także profesjonalnych usług świadczonych. Produkt można u Nas nabyć w momencie zakupu nowego samochodu lub przed pierwszym przeglądem okresowym w placówce pod warunkiem, że od daty rejestracji nie upłynęło więcej, niż 11 miesięcy.

Korzyści dla klienta

Sieć punktów serwisowych, oryginalne części zamienne i kompetencje mechaników Nissana to pewność, że przegląd prowadzony jest w profesjonalny sposób. Klient może także liczyć na istotne oszczędności (na poziomie 8–13%): wykupując pakiet, nie musi martwić się o późniejsze koszty, ponieważ ceny części i robocizny nie ulegną zmianie. Na ceny usług nie wpłyną także takie czynniki, jak inflacja czy kursy walut. Dodatkową korzyścią jest fakt, że pakiet podlega przeniesieniu na nowego właściciela i powoduje wzrost wartości auta w przypadku odsprzedaży. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza