Pakiet przeglądów
Serwis
Pakiet przeglądów

Pakiet Przeglądów Okresowych Nissan 5*

Pakiet Przeglądów Okresowych 5* Nissan to umowa serwisowania Twojego samochodu przez określony okres lub przez określoną liczbę kilometrów – w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Do wyboru jest okres 36/48/60 miesięcy oraz seria 3/4/5 przeglądów.Pakiet serwisowy to gwarancja oryginalnych części i środków smarnych, a także profesjonalnych usług świadczonych. Produkt można u Nas nabyć w momencie zakupu nowego samochodu lub przed pierwszym przeglądem okresowym w placówce pod warunkiem, że od daty rejestracji nie upłynęło więcej, niż 11 miesięcy.

Korzyści dla klienta

Sieć punktów serwisowych, oryginalne części zamienne i kompetencje mechaników Nissana to pewność, że przegląd prowadzony jest w profesjonalny sposób. Klient może także liczyć na istotne oszczędności (na poziomie 8–13%): wykupując pakiet, nie musi martwić się o późniejsze koszty, ponieważ ceny części i robocizny nie ulegną zmianie. Na ceny usług nie wpłyną także takie czynniki, jak inflacja czy kursy walut. Dodatkową korzyścią jest fakt, że pakiet podlega przeniesieniu na nowego właściciela i powoduje wzrost wartości auta w przypadku odsprzedaży. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Zapisz się aby otrzymywać newsletter
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Express
Karta Ratownicza