Serwis Zima
Serwis
Oferty sezonowe
NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI FILTR KABINOWY (ANTYSMOGOWY, ANTYZAPACHOWY) 
W CENIE STANDARDOWEGO FILTRA

ORYGINALNE KOMPLETNE KOŁA NISSAN
ZESTAWY DYWANIKÓW GUMOWYCH
od 109
AKUMULATORY
z 20% RABATEMZESTAWY CHLAPACZE
I NAKRĘTKI ZABEZPIECZAJĄCE KOŁA
od 369 zł
PIÓRA WYCIERACZEK
z 20% RABATEM
MATY BAGAŻNIKA
od 179
PŁYN DO SPRYSKIWACZY
Z 20% RABATEM
POPRZECZKI DACHOWE
od 469
CZĘŚCI UKŁADU ZAWIESZENIA
z 20% RABATEM
BAGAŻNIKI NA NARTY
od 519
OPONY ZIMOWE
od 123


Zobacz cennik akcesoriów Nissan

 

Zobacz cennik części Nissan

Obrazy są ilustracjami. Dane i fakty zawarte w niniejszym materiale reklamowym służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią oferty umownej.Podane ceny są cenami początkowymi brutto, które mogą się różnić w zależności od modelu. Ceny początkowe odnoszą się tylko do cen części.Oferty nie mogą być łączone z innymi rabatami i nie podlegają wymianie na środki pieniężne. Zniżka na części zakupione w kampanii jest ważna również bez instalacji części. Oferta ważna od 01.10.2019 r. do 31.01.2020 r. lub do odwołania.

* Informacje nie są pełne. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat programu Obietnica Nissana, zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami na stronie www.youplusnissan.com lub w naszym salonie.

** Z zagranicy: +36 1 371 54 96

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza