OdkryjPokaż swoje zamiłowanie do przygody

Wyróżniający się styl i harmonijne proporcje sprawiają, że Nissan Townstar przyciąga uwagę i zapewnia przyjemną jazdę po mieście.

 

Osłona chłodnicy

Charakterystyczna osłona wlotu powietrza w kształcie litery V w Nissanie Townstar podkreśla styl samochodów naszej marki.

Reflektory

Jasne i stylowe, z systemem adaptacyjnych świateł drogowych w niektórych modelach.

Emblematy tylnych świateł

Wyrazisty nowy detal w nowoczesnej estetyce: emblematy tylnych świateł z nową ramką, odblaskiem i oryginalnym designem.

Zaprojektowany z myślą o wszystkich aspektach Twojego życia

Od codziennych podróży po wyjazdy w góry. Nissan Townstar został stworzony do przygód. Odkryj przestronne wnętrze z wysokiej jakości wykończeniem i wygodnymi opcjami łączności, które zapewnią Ci rozrywkę i kontakt ze światem.

 

Inteligentny system kamer 360°

Pewność parkowania. System kamer 360° sprawia, że manewrowanie w małych przestrzeniach staje się dziecinnie proste. Panoramiczny widok pojazdu w zakresie 360° oraz możliwość przybliżenia obrazu z przodu, z boku lub z tyłu pozwalają z łatwością pokonywać najciaśniejsze miejskie ulice.

ProPilot

Zapomnij o stresującej jeździe – z technologią ProPILOT Nissana to łatwe. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby podążać za pojazdem w wybranej odległości, zatrzymać się i ponownie ruszyć razem z innymi samochodami oraz trzymać się swojego pasa ruchu – to jak dodatkowa para oczu i pomocna dłoń, gdy jej potrzebujesz.

NAWIGACJA

Zawsze znajdziesz najszybszą drogę. System inforozrywki NissanConnect na bieżąco aktualizuje między innymi informacje o ruchu drogowym i alternatywnych trasach.


Apple Carplay® i Android Auto™

Połącz się, aby mieć dostęp do muzyki, wiadomości tekstowych i innych ulubionych aplikacji na swoim smartfonie podczas jazdy. Do pokładowej sieci Wi-Fi  możesz podłączyć kilka urządzeń.


Twoja przestrzeń, tak jak lubisz

Z rodziną każda przygoda jest inna. Dlatego właśnie wnętrze Nissana Townstar oferuje kilka konfiguracji, obejmujących układ z rozłożonymi pięcioma, czterema i trzema fotelami oraz proporcjonalnie zwiększającą się przestrzenią ładunkową.

 

Tylna klapa o pełnej długości

Korzystaj z maksymalnej dostępności przestrzeni bagażowej, wkładając wygodnie wózek dziecięcy, rower lub wysokie przedmioty, których nie da się przewozić na płasko.

Złożony fotel – opcja 1

Tylną kanapę można złożyć na płasko, tworząc pokaźną przestrzeń bagażową o pojemności 3500 litrów.

Złożony fotel – opcja 2

Możliwość składania tylnej kanapy dzielonej w proporcji 60/40 pozwala na zwiększenie przestrzeni bagażowej, przy zachowaniu miejsc siedzących dla trzech lub czterech osób.


Troska o bezpieczeństwo

Technologie Nissan Intelligent Mobility, niczym dodatkowa para oczu, nieustannie monitorują potencjalne zagrożenia na drodze podczas każdej podróży. Emitując wizualne i dźwiękowe sygnały ostrzegawcze, pomagają też zmniejszyć ryzyko lub skutki kolizji.

 

Inteligentny Tempomat

Mierzy odległość od samochodu jadącego z przodu, kontrolując przyspieszanie i zwalnianie, aby automatycznie utrzymać bezpieczną odległość, przy zachowaniu ustawionej prędkości.

Inteligentny system ostrzegania o możliwości kolizji

Gdy system wykryje przed sobą nagłe spowolnienie, emituje dźwiękowe i wizualne ostrzeżenie aby zwolnić.

Adaptacyjne światła drogowe

System automatycznie uruchamia długie światła i włącza światła mijania, kiedy wykryje zbliżający się z naprzeciwka pojazd. Dzięki temu lepiej widzisz drogę w nocy, nie oślepiając innych kierowców.


Napędzany przyszłością

Nissan Townstar to pewność osiągów i oszczędności. Elektryczny układ napędowy pozwala cieszyć się jazdą bez emisji spalin, a wydajny silnik benzynowy spełniający normę Euro 6D wyposażono w tryb ECO, który pozwala obniżyć zużycie paliwa.

 

Wygoda jazdy na silniku benzynowym

Dzięki niezawodnemu przyspieszeniu i osiągom wystarczającym do pokonywania stromych wzniesień nawet przy pełnym obciążeniu, wydajny silnik benzynowy Nissana Townstar będzie Cię wspierać w każdej sytuacji. Poczuj moc 130 KM i ciesz się zużyciem paliwa na poziomie min. 6,6-7,7 l/100 km oraz emisją CO2 na poziomie 150-174 g/km (min./maks.) w cyklu mieszanym² dzięki 6-biegowej ręcznej skrzyni biegów z trybem ECO dla optymalnej wydajności.


Dodaj osobiste akcenty

Stwórz idealnego partnera podróży dzięki akcesoriom, które będą chronić i nadadzą indywidualny wyraz Nissanowi Townstar Kombi.

 

Boks dachowy

Zwiększ jeszcze bardziej wszechstronność samochodu dzięki gamie boksów dachowych w różnych rozmiarach.

Relingi

Z łatwością zabierzesz większe lub dłuższe przedmioty i zwolnisz miejsce wewnątrz samochodu.

Wykładzina bagażnika

Jedna strona wykładziny jest wykonana z wytrzymałego weluru, a druga z łatwej do czyszczenia gumy – idealne rozwiązanie do przewożenia zwierzaków domowych lub roślin do ogrodu.


5-letnia gwarancja

Nissan Townstar jest objęty standardową 5-letnią ogólnoeuropejską gwarancją producenta.


Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Aby zapoznać się z regulaminem dotyczącym technologii Nissana, zapraszamy do kontaktu z dealerem Nissana lub na stronę www.nissan.pl.

System ProPILOT jest dostępny tylko w wybranych modelach. System ProPILOT to innowacyjna technologia wsparcia kierowcy, która nie jest w stanie zapobiec kolizjom na drodze. System ProPILOT jest przeznaczony wyłącznie na drogi szybkiego ruchu (oddzielone barierami) i wymaga stałej uwagi kierowcy oraz trzymania rąk na kierownicy. Kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie czujności, bezpieczną jazdę, przestrzeganie ograniczeń prędkości i bezpiecznej prędkości zależnie od warunków na drodze oraz możliwość przejęcia kontroli nad samochodem w każdej chwili.

Aplikacje Apple CarPlay i Android Auto są dostępne bezpłatnie, w zależności od modelu i/lub wersji samochodu. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z lokalnym dealerem Nissana.

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP (l/100km): 6,7-6,8 l/100km; Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP (g/km): 151-154 g/km

Pokazane akcesoria są w standardowym wyposażeniu samochodu i/lub dostępne opcjonalne tylko w wybranych wersjach. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o polskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Elementy wyposażenia są dostępne w zależności od wersji, w standardzie lub wyłącznie w opcji (za dodatkową opłatą).

Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza