OdkryjNapędzany przyszłością

Nissan Townstar to pewność osiągów i oszczędności. Dostępny w wersji z wydajnym silnikiem benzynowym, spełniającym normę Euro 6D, i trybem ECO, pozwalającym obniżyć zużycie paliwa⁴ lub z elektrycznym układem napędowym, który pozwala cieszyć się jazdą bez emisji spalin.

 

W pełni elektryczny silnik

Elektryczny, bezemisyjny, cichy i tańszy w eksploatacji Nissan Townstar zasilany jest baterią 45 kWh połączoną z motorem elektrycznym o parametrach 122 KM / 245 Nm. Chłodzenie baterii cieczą pozwala na optymalizację wydajności ładowania

Wygoda jazdy na silniku benzynowym

Dzięki niezawodnemu przyspieszeniu i osiągom wystarczającym do pokonywania stromych wzniesień nawet przy pełnym obciążeniu, wydajny silnik benzynowy Nissana Townstar będzie Cię wspierać w każdej sytuacji. Poczuj moc 130 KM i ciesz się zużyciem paliwa na poziomie min. 6,6–7,7 L100 km oraz emisją CO2 na poziomie 150–174 g/km (min./maks.) w cyklu mieszanym² dzięki 6-biegowej ręcznej skrzyni biegów z trybem ECO dla optymalnej wydajności.


Zelektryzuj przyszłość swojej rodziny

Zupełnie nowy elektryczny Nissan Townstar to świetny pomysł dla Ciebie i Twojej rodziny. Łączny zasięg do 283 km i możliwość szybkiego ładowania pozwala pokonać nawet najdłuższe trasy w ciągu dnia, a bezemisyjny¹ ² układ napędowy zapewnia dotarcie do ścisłych centrów miasta.

 

Aplikacja NissanConnect Services

Aplikacja NissanConnect Services zapewnia dostęp do wielu funkcji Twojego elektrycznego samochodu. Chcesz przygotować idealną temperaturę w środku przed wejściem do auta? Chcesz sprawdzić aktualny zasięg lub stan ładowania albo ogrzać lub schłodzić swojego Nissana Townstar, zanim do niego wsiądziesz? Możesz to łatwo zrobić za pomocą aplikacji.

Ładowanie w domu

Użyj domowej ładowarki sieciowej, aby naładować nowego Nissana Townstar przez noc, kiedy ceny energii elektrycznej są niższe.

Szybkie ładowanie

Skorzystaj z różnych możliwości dzięki stale rozwijającej się sieci publicznych punktów ładowania samochodów elektrycznych. Zwyczajnie otwórz menu dostępne na ekranie dotykowym4, gdzie możesz filtrować, na przykład według rodzaju wymaganej ładowarki.


Zaprojektowany z myślą o wszystkich aspektach Twojego życia

Od codziennych podróży po wyjazdy w góry. Nissan Townstar został stworzony do przygód. Odkryj przestronne wnętrze z wysokiej jakości wykończeniem i wygodnymi opcjami łączności, które zapewnią Ci rozrywkę i kontakt ze światem.

 

DESIGN NADWOZIA
Pokaż swoje zamiłowanie do przygody

 

Osłona chłodnicy

Charakterystyczna osłona wlotu powietrza w kształcie litery V podkreśla przynależność do marki Nissan.

Przednie reflektory LED

Aby ułatwić jazdę po zmroku i zapewnić bezpieczeństwo w każdych warunkach Nissan Townstar oferuje w standardzie reflektory w technologii LED.

Felgi ze stopu metali lekkich

Wyjątkowe felgi ze stopu metali lekkich podkreślają miejski i dynamiczny styl auta.

 

SZCZEGÓŁY WNĘTRZA
Zobacz środek z bliska

 

Elektroniczny hamulec ręczny

Poręczny i łatwy w obsłudze.

Dźwignia automatycznej zmiany biegów

Elektroniczna dźwignia zmiany biegów została umieszczona na dolnej części deski rozdzielczej, co zapewnia intuicyjną i łatwą obsługę. Za jej pomocą można też wybrać 3 poziomy hamowania regeneracyjnego.

10-CALOWE CYFROWE ZEGARY

Wszystkie funkcje komunikacyjne będą wyświetlane na 8-calowym ekranie dotykowym, który jest połączony z 10-calowym cyfrowym kokpitem przed kierowcą

 

WSZECHSTRONNOŚĆ
Twoja przestrzeń, tak jak lubisz

 

Przestrzeń bagażnika

Bagażnik o pojemności 750 L zapewni Ci miejsce na wszystko.

Złożony fotel opcja 1

Tylna kanapa Nissana Townstar Combi daje się złożyć na płasko, oferując do 2800 L przestrzeni załadunkowej (po złożeniu przedniego fotela pasażera – nawet 3500 L).

Złożony fotel opcja 2

Możliwość składania tylnej kanapy dzielonej w proporcji 60/40 pozwala na zwiększenie przestrzeni bagażowej, przy zachowaniu miejsc siedzących dla trzech lub czterech osób.


Poznaj nowy standard innowacyjności

Wykorzystując obraz z czterech kamer, system pozwala na zobaczenie pełnego obrazu 360° wokół pojazdu. Manewrowanie będzie proste nawet w ciasnych przestrzeniach

 

DESIGN NADWOZIA
Pokaż swoje zamiłowanie do przygody

 

INTELIGENTNY SYSTEM KAMER 360°

Pewność parkowania. Panoramiczny widok pojazdu w zakresie 360° oraz możliwość przybliżenia obrazu z przodu, z boku lub z tyłu pozwalają z łatwością pokonywać najciaśniejsze miejskie ulice.

ProPILOT Assist

Zapomnij o stresującej jeździe – z technologią ProPILOT² Nissana to łatwe. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby podążać za pojazdem w wybranej odległości, zatrzymać się i ponownie ruszyć razem z innymi samochodami oraz trzymać się swojego pasa ruchu – to jak dodatkowa para oczu i pomocna dłoń, gdy jej potrzebujesz.

APPLE CARPLAY® I ANDROID AUTO™

Bądź w kontakcie ze swoim światem, gdziekolwiek jesteś. Dzięki obsłudze aplikacji Apple Carplay® i Android Auto™³ masz dostęp do wiadomości, muzyki i aplikacji w swoim smartfonie.

Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza