Odkryj


Design i przygoda bez kompromisów

Przyciągniesz spojrzenia na drodze smukłymi reflektorami LED i imponującymi wlotami powietrza z przodu. Styl Nissana X-Trail idzie w parze z jego zaawansowanymi technologiami. Duch przygody. Zachwyt gwarantowany.

 

Reflektory LED

Imponujące reflektory LED harmonijnie wpisują się w piękny design samochodu.

Tylne światła w kształcie bumerangu

Tylne światła w kształcie bumerangu podkreślają niepowtarzalny charakter Nissana X-Trail w nocy.

Grill w kształcie litery „V”

Charakterystyczny grill w kształcie litery „V” podkreśla przynależność modelu X-Trail nowej generacji do marki Nissan.


20’’ Felgi ze stopu metali lekkich

Felgi ze stopu metali lekkich przyciągną niejedno spojrzenie.

Panoramiczne okno dachowe

Panoramiczne okno dachowe zapewnia komfortowe oświetlenie wnętrza.

Logo e-4ORCE

Logo e-4ORCE podkreśla wyjątkowy design nowego Nissana X-Trail


Zelektryfikowany pięcio lub siedmiomiejscowy samochód, który pomieści wszystkich i wszystko

Zabierz nawet 7 osób i pożegnaj się z kłótniami o to, kto zajmie najlepsze miejsce. Masz do dyspozycji wejścia USB z przodu i z tyłu, a także elastyczny system aranżacji przestrzeni bagażowej. Dostępne przegrody ułożyć można w 16 różnych konfiguracjach.

 

Konfiguracja miejsc

Znajdź idealną konfigurację dla całej rodziny, od 2 do 5 osób lub opcjonalnie dla 7 pasażerów. Siedzenia w drugim rzędzie z konstrukcją przesuwną 60:40 zapewniają pasażerom z tyłu optymalną wygodę podczas jazdy.

Przestrzeń bagażowa

Pojemny bagażnik Nissana X-Trail i inteligentne rozwiązania pomogą Ci łatwiej i mądrzej załadować samochód. Regulowane panele bagażowe z możliwością ułożenia 16 różnych konfiguracji są kolejnym dowodem na funkcjonalność tego modelu.


Mocowanie systemu Isofix

Samochód wyposażony jest w 4 punkty mocowania ISOFIX dla fotelików dziecięcych oraz miejsce na trzecie dziecko na środku w drugim rzędzie.

„Pływająca” konsola centralna

Dostępna bez względu na układ napędowy. Podświetlany diodami LED elegancki schowek umieszczony pod spodem podkreśla czysty i praktyczny design wnętrza

Trzystrefowa klimatyzacja

Dzięki trzystrefowej klimatyzacji zadbasz o komfort wszystkich pasażerów. Pasażerowie z przodu i z tyłu mogą regulować temperaturę według własnych potrzeb


e-POWER. Zupełnie nowy wymiar zelektryfikowanego napędu.

e-POWER to innowacyjna technologia Nissana, polegająca na wykorzystaniu silnika benzynowego jedynie do wytwarzania energii dla silnika elektrycznego, który napędza pojazd. Efektem jest precyzyjna i cicha jazda bez konieczności podłączenia do sieci elektrycznej. Dostępny jest także układ e-4ORCE 4WD, który zapewnia jeszcze więcej mocy i stabilne manewry.

 

Gotowy gdziekolwiek jesteś

Napęd e-POWER to wyjątkowa, zelektryfikowana technologia, która wykracza poza technologię hybrydową. Poczuj przyjemność prowadzenia samochodu elektrycznego za sprawą naszego nowego układu napędowego e-POWER w Nissanie X-Trail. e-POWER to unikalna technologia Nissana, która jest czymś innym niż rozwiązania w tradycyjnym silniku hybrydowym. Polega na wykorzystaniu silnika benzynowego jedynie do wytwarzania energii dla silnika elektrycznego, który napędza pojazd. Dzięki temu jazda jest bardziej cicha i oszczędna.

e-POWER z technologią e-4ORCE 4WD

Ten mocny zelektryfikowany napęd zapewni przyjemność z podróżowania kierowcy i pasażerom. e-4ORCE to innowacyjna technologia zapewniająca napęd na wszystkie koła i idealną równowagę między mocą a niespotykaną kontrolą samochodu. Większą przyczepność i stabilne prowadzenie masz w pakiecie.


Zaawansowane technologie przychodzą z pomocą

Wyobraź sobie, że podczas każdej podróży jedziesz w towarzystwie inteligentnego drugiego pilota. Takiego, który Cię ostrzega o zagrożeniach oraz pomaga zaparkować i trzymać się pasa ruchu. Dowiedz się więcej o wszystkich technologiach Nissana.(1)

 

Nawet 35 Cali inforozrywki

Śledź wskazówki na cyfrowym kokpicie o przekątnej 12,3 cala, wyświetlaczu NissanConnect 12,3 cala(2) oraz odczytuj komunikaty na wyświetlaczu przeziernym o przekątnej 10,8 cala(3).

ProPILOT – Trzymaj rękę na pulsie

ProPILOT(4) jest teraz połączony z systemem nawigacji, umożliwiając korektę jazdy w zależności od sytuacji na drodze.

Inteligentny system kamer 360°

System czterech kamer ułatwia parkowanie, zapewniając widoczność obszaru wokół samochodu oraz powiadamia o poruszających się obiektach w pobliżu pojazdu. Na dzielonym ekranie wyświetlane są zbliżenia z przodu, z tyłu oraz od strony krawężnika(1).


W kontakcie ze światem

Większy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 12,3 cala w nowym Nissanie X-Trail oraz aplikacja NissanConnect Services zapewniają dostęp do ulubionych playlist i aplikacji oraz pozwalają wybrać cel podróży i wiele innych funkcji.

 

Informacje nawigacyjne

Ekran dotykowy HD o przekątnej 12,3 cala to Twoja brama do systemu NissanConnect, który zapewnia łatwe wyszukiwanie tras dzięki intuicyjnej nawigacji, rozbudowanym mapom, informacjom o ruchu drogowym na żywo i innym funkcjom(5).

Połącz się z Nissanem z Domu

Za pomocą urządzeń obsługujących asystentów głosowych Google lub Amazon (Alexa) albo aplikacji na smartfony możesz zdalnie wejść w interakcję ze swoim Nissanem X-Trail(6). Dostępne funkcje obejmują wysyłanie miejsca docelowego i nie tylko(7).

Wirtualny asystent osobisty

Funkcja kontroli głosu Nissan Voice Control i asystent Alexa umożliwia wydawanie komend głosowych pojazdowi.(6)(7)(10). Wystarczy powiedzieć „Cześć Nissan” i poprosić samochód o wskazanie docelowego miejsca na trasie i nie tylko(5).


Apple Carplay i Android Auto

Korzystanie z Internetu jest łatwe dzięki samochodowej sieci Wi-Fi4, z którą może się łączyć wiele urządzeń. Do dyspozycji masz także gniazda USB-A i USB-C z przodu i z tyłu. Nissan X-Trail ogranicza też bałagan dzięki bezprzewodowej obsłudze Apple CarPlay1 i możliwości bezprzewodowego ładowania kompatybilnego smartfona10. Dostępna jest również aplikacja Android Auto, ale wymaga ona połączenia przewodowego.


AKCESORIA

Podkreśl swój własny styl

Tylko oryginalne akcesoria Nissana dają gwarancję jakości, dopasowania i niezawodności do Twojego Nissana X-Trail.

 

Osłona tylnego zderzaka

Chroni przed zadrapaniami i otarciami podczas ładowania bagażu.

Nakładka wykończeniowa na bagażnik

Podkreśl stylistykę tyłu swojego Nissana X-Trail za pomocą chromowanej nakładki na górną część bagażnika.

Próg boczny

Mistrz w mieście i profesjonalista w terenie – podkreśl charakter swojego Nissana X-Trail aluminiowymi progami bocznymi.

 

Podświetlana nakładka ochronna na próg

Wykończona szczotkowanym aluminium nakładka chroni przed otarciami spowodowanymi obuwiem.

Powitalne oświetlenie podłoża

Zewnętrzne oświetlenie podłoża daje poczucie bezpieczeństwa poprzez rozjaśnienie obszaru pod i wokół samochodu. Włącza się ono również po naciśnięciu pilota / przycisku otwierającego drzwi lub po otwarciu drzwi.


BEZPIECZEŃSTWO

Chroń środek samochodu i karoserię Nissana X-Trail, jednocześnie podnosząc komfort i styl.

Dywaniki premium

Idealnie dopasowane chronią wnętrze samochodu przed błotem i brudem.

Dwustronna wykładzina bagażnika

Z jednej strony pokryta jest miękką wyściółką z myślą o delikatnym ładunku, a z drugiej twardszym materiałem przeznaczonym do przewozu nieporęcznych i brudnych przedmiotów.

Osłona progu bagażnika

Chroni Nissana X-Trail przed zarysowaniami podczas wkładania i wyjmowania ładunku.

Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza