OdkryjZrób niezapomniane pierwsze wrażenie

Wyróżniający się styl i harmonijne proporcje sprawiają, że Nissan Townstar przyciąga uwagę na ulicy. Jego efektowna i kompaktowa konstrukcja sprawia, że idealnie nadaje się do miasta, gdzie pokonywanie wąskich ulic i ciasnych przestrzeni może stanowić problem dla większych samochodów dostawczych.

 

Osłona chłodnicy

Charakterystyczna osłona wlotu powietrza w kształcie litery V w Nissanie Townstar podkreśla styl samochodów tej marki.

Reflektory przednie LED

Aby ułatwić jazdę nocą i zapewnić optymalne bezpieczeństwo w każdych warunkach, nowy Nissan Townstar oferuje światła do jazdy dziennej LED oraz mocne Reflektory LED (światła drogowe LED) w standardzie.

Tylne światła LED

Wyrazisty nowy detal, który podkreśla nowoczesny design: emblematy tylnych lamp z nową ramką i diodami LED, które dla bezpieczeństwa pozostają stale włączone.

Przestrzeń do pracy, relaksu lub po prostu radości z jazdy

Wyjątkowa atrakcyjność wnętrza Nissana Townstar wynika nie tylko z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych i ergonomicznej konstrukcji. Najnowocześniejsze opcje łączności zapewniają bezproblemową współpracę smartfona z samochodem oraz obsługę aplikacji, muzyki i wiadomości od współpracowników i klientów. Praktyczne schowki pomogą utrzymać porządek, kiedy Ty skupiasz się na swoim biznesie.

 

Uchwyt na smartfon

Ułatwia prowadzenie rozmów wideo przez zestaw głośnomówiący po zaparkowaniu oraz łatwe przeglądanie poczty elektronicznej, kalendarzy i nie tylko.

Uchwyty na kubki

Uchwyty na kubki w Nissanie Townstar są wygodnie umieszczone w górnej części konsoli podłogowej. Zaprojektowano je tak, aby pomieściły kubki lub butelki o pojemności do 0,75 litra.

Praktyczna szuflada

Praktyczna szuflada o pojemności 7,1 litra idealnie nadaje się do przechowywania większych przedmiotów, które są niezbędne w pracy, np. kasku.


Schowek w przednich drzwiach

Zlokalizowany w dogodnym miejscu, z miejscem na butelkę o pojemności do 1,5 litra.

Schowek na zeszyt A4

Porządek w dokumentach firmy jest niezbędny. Schowek mieszczący format A4 jest doskonałym wsparciem w tym zakresie. Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku dokumentów nigdy nie było łatwiejsze.

Schowek nad deską rozdzielczą

Łatwo dostępny i dyskretny. Schowek nad deską rozdzielczą to wygodne miejsce do przechowania portfela, okularów przeciwsłonecznych, kluczy, telefonu lub innych cennych przedmiotów.


Zawsze się zmieści

Dzięki optymalnym rozmiarom, parkowanie tego miejskiego vana będzie dużo łatwiejsze. Nissan Townstar jest lepszy pod każdym względem. Wydajność i ekonomiczność jazdy zapewniają dwa mocne i bardzo ekonomiczne układy napędowe

 

Otwarte tylne drzwi i ładowanie palet

Nissan Townstar jest na tyle szeroki, że z łatwością zmieszczą się w nim dwie standardowe europalety.

Drzwi przesuwne

Szeroko otwierane drzwi przesuwne sprawiają, że załadunek i rozładunek towarów jest dziecinnie prosty.

Składane siedzenie pasażera

Możesz je rozłożyć, gdy masz towarzysza podróży lub złożyć, aby uzyskać więcej przestrzeni bagażowej, kiedy sam wykonujesz zadanie służbowe. Składane (opcjonalnie) siedzenie Parere daje możliwość przewozu pasażera lub po złożeniu – większej ilości ładunku.


Troska o bezpieczeństwo

Technologie Nissan Intelligent Mobility, niczym dodatkowa para oczu¹ nieustannie monitorują potencjalne zagrożenia na drodze podczas każdej podróży. Emitując wizualne i dźwiękowe sygnały ostrzegawcze, pomagają też zmniejszyć ryzyko lub skutki kolizji.

 

Inteligentny Tempomat

Mierzy odległość od samochodu jadącego z przodu, kontrolując przyspieszanie i zwalnianie, aby automatycznie utrzymać bezpieczną odległość, przy zachowaniu ustawionej prędkości.

Inteligentny system ostrzegania o możliwości kolizji

Gdy system wykryje przed sobą nagłe spowolnienie, emituje dźwiękowe i wizualne ostrzeżenie aby zwolnić.

Adaptacyjne światła drogowe

System automatycznie uruchamia długie światła i włącza światła mijania, kiedy wykryje zbliżający się z naprzeciwka pojazd. Dzięki temu lepiej widzisz drogę w nocy, nie oślepiając innych kierowców.


Napędzany przyszłością

Nissan Townstar to pewność osiągów i oszczędności. Elektryczny układ napędowy pozwala cieszyć się jazdą bez emisji spalin, a wydajny silnik benzynowy spełniający normę Euro 6D wyposażono w tryb ECO, który pozwala obniżyć zużycie paliwa

 

Wygoda jazdy na silniku benzynowym

Dzięki niezawodnemu przyspieszeniu i osiągom wystarczającym do pokonywania stromych wzniesień nawet przy pełnym obciążeniu, wydajny silnik benzynowy Nissana Townstar sprawdzi się w każdej sytuacji. Poczuj moc 130 KM i ciesz się zużyciem paliwa na poziomie min. 6,4-7,5 l/100 km oraz emisją CO2 na poziomie 145-171 g/km (min./maks.) w cyklu mieszanym² dzięki 6-biegowej ręcznej skrzyni biegów z trybem ECO dla optymalnej wydajności


W 100% elektryczny silnik

Bezemisyjny, cichy i tańszy w eksploatacji, a jednocześnie dający radość i przyjemność z jazdy. Elektryczny Nissan Townstar jest zasilany baterią o pojemności 43 kWh (do użytku) połączoną z silnikiem elektrycznym o mocy 122 ps / 245 Nm, który oferuje imponujący zasięg do 300 km w cyklu mieszanym według normy WLTP¹ – wystarczający, aby efektywnie pracować przez cały dzień.


Dodaj wykończeniowe detale

Wzbogać Nissana Townstar o oryginalne akcesoria, które nie tylko będą praktyczne, ale zapewnią indywidualny charakter Twojego pojazdu.

Relingi

Zabierz jeszcze dłuższy ładunek lub po prostu zwiększ swoją ładowność.

Drewniane zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej

Ciesz się długotrwałą ochroną przestrzeni ładunkowej i komfortem podczas załadunku i rozładunku.

Uchwyt na kabel do ładowania

Kompatybilny ze standardowym kablem do ładowania evse. Pozwala zachować czystość kabla i w uporządkowany sposób go przechowywać.


Gwarancja producenta na 5 lat lub 160 000 kilometrów

Nissan oferuje ważną w całej Europie standardową gwarancję producenta na 5 lat na całą gamę swoich samochodów dostawczych, aby zapewnić Ci poczucie spokoju i pewności, rok po roku.


Dane dotyczące zasięgu uzyskano na podstawie testów laboratoryjnych, zgodnie z prawodawstwem Unii Europejskiej. Ich celem jest porównanie osiągów różnych typów pojazdów. Informacje nie odnoszą się do konkretnego egzemplarza samochodu i nie stanowią części oferty. Mogą one nie odzwierciedlać wyników uzyskiwanych w trakcie jazdy w warunkach rzeczywistych. Wyposażenie dodatkowe, serwisowanie, styl prowadzenia i pozatechniczne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, mogą mieć wpływ na wyniki. Wyniki zostały określone zgodnie z nową ogólnoświatową zharmonizowaną procedurą testowania pojazdów lekkich (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP.

W przypadku wersji elektrycznej Nissana Townstar Van, którego premiera planowana jest na wrzesień 2022 roku.

System ProPILOT jest dostępny tylko w wybranych modelach. System ProPILOT to innowacyjna technologia wsparcia kierowcy, która nie jest w stanie zapobiec kolizjom na drodze. System ProPILOT jest przeznaczony wyłącznie na drogi szybkiego ruchu (oddzielone barierami) i wymaga stałej uwagi kierowcy oraz trzymania rąk na kierownicy). Kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie czujności, bezpieczną jazdę, przestrzeganie ograniczeń prędkości i bezpiecznej prędkości zależnie od warunków na drodze oraz możliwość przejęcia kontroli nad samochodem w każdej chwili.

Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Aby zapoznać się z regulaminem dotyczącym technologii Nissana, zapraszamy do kontaktu z dealerem Nissana lub na stronę www.nissan.pl/.

Funkcje dostępne tylko dla pojazdów z układem kierowniczym lewostronnym.

Aplikacje Apple CarPlay i Android Auto są dostępne bezpłatnie, w zależności od modelu i/lub wersji samochodu. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z lokalnym dealerem Nissana lub korzystając z następujących danych kontaktowych: [numer telefonu / adres e-mail.

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP (l/100km): 6,7-6,8 l/100km; Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP (g/km): 151-154 g/km⁸ Prezentowane akcesoria znajdują się na standardowym wyposażeniu samochodu i/lub są dostępne opcjonalnie tylko w wybranych wersjach. Mogą obowiązywać dodatkowe koszty.

Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o polskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Elementy wyposażenia są dostępne w zależności od wersji, w standardzie lub wyłącznie w opcji (za dodatkową opłatą).

Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza