OdkryjWSZECHSTRONNOŚĆ

Inteligentna przestrzeń załadunkowa

Nissan Juke wyposażony jest łatwo składaną, dzieloną tylną kanapę, która po złożeniu zwiększa rozmiar bagażnika, umożliwiając przewożenie większej liczby bagażu lub większych przedmiotów.

 

Inteligentne rozwiązania bagażowe

Zawsze myśląc przyszłościowo, Nissan Juke oferuje przestrzeń bagażową wyposażoną w praktyczne półki i przegrody1.

Podłokietnik ze schowkiem

Podłokietnik oferuje komfort podczas dłuższych tras, stanowiąc jednocześnie bardzo wygodny schowek na drobniejsze przedmioty.


INTELIGENTNA JAZDA

Technologia, która dba o Twoje bezpieczeństwo

 

ProPILOT Assist

Nissan Juke jest wyposażony w system ProPILOT Assist2, dzięki któremu jazda jest bardziej komfortowa i mniej stresująca. System pomaga między innymi utrzymać pojazd na środku pasa ruchu i zachować zaprogramowaną wcześniej odległość od poprzedzającego pojazdu. Dostępny w wybranych wersjach wyposażenia.

Inteligentny system kamer 360°

Parkuj pewnie, jak zawodowiec. Inteligentny system kamer 360° ułatwia parkowanie dzięki wirtualnemu widokowi Nissana Juke z lotu ptaka. Kierowca może także wyświetlić zbliżenie przodu, tyłu lub boku pojazdu, aby uzyskać lepszy widok. System ostrzeże Cię, jeśli wykryje ruchome obiekty w pobliżu samochodu2.

 

Asystent świateł drogowych

Adaptacyjne światła drogowe automatycznie przełączają się na mijania, gdy zbliżasz się do nadjeżdżającego pojazdu i włączają ponownie na długie po minięciu go, natomiast automatyczne reflektory przednie automatycznie włączają światła, gdy zaczyna robić się ciemno

Rozpoznawanie znaków drogowych

System rozpoznawania znaków drogowych na bieżąco informuje Cię o dozwolonej prędkości na danym odcinku drogi

Inteligentny system ostrzegania o możliwości kolizji

Inteligentny system ostrzegania o możliwości kolizji kontroluje ruch dwóch pojazdów jadących z przodu. Kiedy system wykryje nagłe zmniejszenie ich prędkości wówczas emituje alert dźwiękowy i wizualny informujący o konieczności zmniejszenia prędkości


OPCJE ŁĄCZNOŚCI

Cyfrowy świat w jednym miejscu

Zsynchronizuj świat ze swoim samochodem. Korzystaj z aplikacji NissanConnect Services1, usług zdalnego sterowania, analizy jazdy oraz wielu innych funkcji.

 

Historia przejechanych tras

Aplikacja NissanConnect Services umożliwia między innymi przeglądanie statystyk dotyczących przebytych podróży, pokonanego dystansu i czasu spędzonego za kierownicą.

Zdalne sterowanie klaksonem i światłami

Jeśli nie pamiętasz, gdzie zaparkowałeś, po prostu wejdź w aplikację na swoim kompatybilnym smartfonie, aby aktywować światła i zatrąbić klaksonem

Pomoc i wsparcie Nissana

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z Nissanem, aby uzyskać niezbędne wsparcie.


WYGODA I USŁUGI W TRAKCIE PODRÓŻY

Cyfrowy świat w zasięgu ręki

 

Apple CarPlay®²

Szukasz kogoś? Chcesz się gdzieś wybrać? Wystarczy zapytać Siri®. Wyposażona w funkcję obsługi głosowej Siri® aplikacja Apple CarPlay® przeniesie do Nissana Juke Twoje kontakty, ulubione aplikacje komunikacyjne, bibliotekę iTunes®, playlisty Apple Music®, mapy Apple i wiele więcej. Wystarczy, że podłączysz swój kompatybilny iPhone i możesz ruszać w drogę.

Android Auto™²

Plany i trasy pod ręką. Nissan Juke wraz z Mapami Google™ pomogą Ci dotrzeć na kolejne spotkanie, a Asystent Google przypomni Ci o terminach. Setki poleceń głosowych pozwolą Ci wybrać utwór, cel podróży lub odpowiedzieć na SMS-a – wszystko bez puszczania kierownicy z rąk.

Amazon Alexa⁴

Nie pamiętasz, czy zamknąłeś drzwi samochodu? Amazon Alexa może to sprawdzić i zrobić za Ciebie.


STYLISTYKA NADWOZIA

Akcesoria, które dodają charakteru

Akcesoria do Nissana Juke dodadzą mu nowego wymiaru, a Tobie ułatwią codzienne podróżowanie. Uchwyty rowerowe, pojemniki dachowe, dywaniki czy uchwyty do smartfonów – teraz możesz liczyć na jeszcze bardziej wygodną, inteligentną i wydajną jazdę.

 

Czarne nakładki lusterek

Podkreśl styl swoich lusterek bocznych nakładkami z włókna węglowego, które idealnie uzupełniają design nadwozia Twojego Nissana Juke.

Srebrna listwa przedniego zderzaka

Podkreślająca styl i personalizację Nissana Juke srebrna listwa przedniego zderzaka pomoże Ci się wyróżnić na ulicy.

Listwa bagażnika w kolorze czarny karbon

Podkręć styl i zwiększ aerodynamikę samochodu, wybierając sportową listwę bagażnika w kolorze czarnym karbon.

 

Listwa na próg bagażnika

Wykonana z wysokiej jakości szczotkowanego aluminium, ta nakładka ma za zadanie chronić zderzak przed zarysowaniami podczas wkładania i wyjmowania ładunku z bagażnika.

Dwustronna wykładzina bagażnika

Oryginalne wykładziny bagażnika Nissana – z weluru lub gumy – zapewniają dokładne dopasowanie oraz optymalną ochronę i wygodę.

Chlapacze

Zaprojektowane i kompleksowo przetestowane pod kątem wytrzymałości i osiągów w najtrudniejszych warunkach, te wysokiej jakości osłony przeciwbłotne będą idealnie pasować do modelu Nissana Juke.


HOLOWANIE

Łatwe holowanie i przewóz wszystkiego, co potrzebne

Hak holowniczy stały | Hak holowniczy poziomy zdejmowany

Oferta obejmuje zarówno montowane na stałe, jak i zdejmowane haki holownicze o sile uciągu 1250 kg dla wersji z silnikiem benzynowym i 750 kg dla wersji z silnikiem hybrydowym.

Wiązka elektryczna haka holowniczego

Kompatybilny z Nissanem Juke ułatwi holowanie w każdych warunkach pogodowych i zapewni maksymalną wydajność elektryczną. Nasz adapter łączy samochód z przyczepą ogólnoużytkową oraz przyczepą kempingową.


BAGAŻNIKI

Praktyczne rozwiązania do przewozu sprzętu

 

Uchwyty na rowery na hak holowniczy

Zabierz ze sobą nawet 3 rowery, przewożąc je na tyle Nissana Juke dzięki różnym składanym uchwytom montowanym na haku holowniczym. Szczegółowe informacje na temat wszystkich opcji znajdują się w katalogu z akcesoriami.

Uchwyty na narty

Zabierz ze sobą narty, przewożąc je bezpiecznie dzięki uchwytom do Nissana Juke, które umożliwiają transport 2, 4 a nawet 6 par nart

Pojemniki dachowe

W ofercie znajdziesz mały pojemnik z podwójnym otwarciem (380 L i do 75 kg) lub średni (480 L i do 75 kg).


1 19-calowe felgi są dostępne w opcji w zależności od wersji.

2 Technologia ProPILOT Assist jest dostępna wyłącznie w wybranych modelach z automatyczną skrzynią biegów. ProPILOT Assist to innowacyjna technologia wsparcia kierowcy, ale nie jest w stanie zapobiec kolizjom na drodze. Technologia ProPILOT Assist jest przeznaczona wyłącznie na drogi szybkiego ruchu (oddzielone barierami) i wymaga stałej uwagi kierowcy oraz trzymania rąk na kierownicy. Kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie czujności, bezpieczną jazdę, przestrzeganie ograniczeń prędkości i bezpiecznej prędkości zależnie od warunków na drodze oraz możliwość przejęcia kontroli nad samochodem w każdej chwili.

3 Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Aby zapoznać się z regulaminem dotyczącym technologii Nissana, zapraszamy do kontaktu z dealerem Nissana lub na stronę www.nissan.pl/.

4 Aby korzystać z usług NissanConnect, potrzebujesz konta użytkownika NissanConnect Services oraz musisz się zarejestrować i zalogować do aplikacji NissanConnect Services przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła. Aby korzystać z bezpłatnej aplikacji NissanConnect Services, potrzebujesz smartfona z kompatybilnym systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karty SIM z opcją danych mobilnych w ramach istniejącej lub osobnej umowy na telefon komórkowy z dostawcą usług mobilnych. Wszystkie usługi są uzależnione od zasięgu sieci komórkowej.

Łączenie telefonu komórkowego w celu skorzystania z aplikacji NissanConnect powinno odbywać się dopiero po bezpiecznym zaparkowaniu samochodu. Korzystanie z systemu powinno być zawsze zgodne z zasadami Kodeksu Drogowego. Kierowcy powinni korzystać z systemu tylko wtedy, kiedy mogą to zrobić bezpiecznie. Użytkownicy powinni pamiętać, że korzystanie z technologii głośnomówiącej może odwracać uwagę od drogi, co może mieć negatywny wpływ na kontrolę nad pojazdem.

5 Aplikacje Apple CarPlay i Android Auto są dostępne bezpłatnie, w zależności od modelu i/lub wersji samochodu. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z lokalnym dealerem Nissana.

6 Prezentowane akcesoria znajdują się na standardowym wyposażeniu samochodu i/lub są dostępne opcjonalnie tylko w wybranych wersjach. Mogą obowiązywać dodatkowe koszty.

7 Juke Premiere Edition jest wyposażony w poniższe oryginalne akcesoria Nissana: Listwa przedniego zderzaka (czarna/biała), dolna listwa przedniego zderzaka (srebrna), listwa zderzaka tylnego (czarna/biała), boczne akcenty na drzwiach (czarne/białe), podświetlana nakładka ochronna na próg „Premiere Edition”, zestaw naklejek na dach i lusterko boczne. Oryginalne akcesoria Nissana zostały zaprojektowane i wyprodukowane z taką samą starannością, jakością i dbałością o szczegóły jak samochody tej marki i są objęte 3-letnią gwarancją, jeśli zostały zakupione razem z pojazdem. Powyższe akcesoria są dostępne tylko w wersji specjalnej Nissana Juke Special Version „Premiere Edition”.

8 Porównanie Nissana Juke N-Connecta DIG-T 114 KM DCT i Nissana Juke N-Connecta Hybrid 143 KM. Nissan Juke N-Connecta DIG-T DCT 114 KM, benzyna: zużycie paliwa (l/100 km): niska prędkość: 7.5–7.8; średnia prędkość: 5.6–5.9; wysoka prędkość: 5.2–5.5; bardzo wysoka prędkość: 6.6–7.1; w cyklu mieszanym: 6.1–6.5; emisje CO2 w cyklu mieszanym (g/km): 138–146. Nissan Juke N-Connecta Hybrid 143 KM: zużycie paliwa w cyklu mieszanym (l/100 km): 5.0–5.2; emisje CO2 w cyklu mieszanym (g/km): 114–117. Pojazd posiada homologację zgodną z przepisami UE przy zastosowaniu bardziej realistycznej procedury testowej WLTP. Z tego względu dane NEDC nie są dostępne dla tego samochodu.

Bezpłatne usługi (Nissan w Asystencie Google, Historia i analiza jazdy, Pomoc i usługa Assistance Nissana, Pomoc w razie awarii, Przeglądy pojazdu, Menedżer akumulatora – tylko dla pojazdów elektrycznych) są dostępne bezpłatnie przez okres 7 lat, w zależności od modelu i/lub wersji samochodu. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z lokalnym dealerem Nissana.

Akcesoria i dodatkowe wyposażenie montowane w samochodzie przez klienta mogą mieć wpływ na komunikowane dane dotyczące zasięgu samochodu. Oryginalne akcesoria Nissana są objęte gwarancją na nowy pojazd przez 3 lata/100 000 km (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej), jeśli zostaną zamontowane przez dealera lub warsztat Nissana przed wydaniem samochodu klientowi lub w okresie gwarancji na nowy pojazd. Oryginalne akcesoria zamontowane poza okresem gwarancyjnym na nowy pojazd przez podmiot zewnętrzny lub przez klienta są objęte wyłącznie gwarancją na oryginalne części i akcesoria Nissana na okres 12 miesięcy, bez względu na liczbę przejechanych kilometrów.

Wybrane akcesoria Nissana oferowane przez zatwierdzonych partnerów firmy Nissan. Podmioty te udzielają gwarancji na swoich warunkach, na okres minimum jednego roku. Szczegółowe informacje u dealera Nissana.

Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie dotyczą pojazdów o [nierynkowych] specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Pokazane funkcje mogą nie być dostępne lub mogą być dostępne niestandardowo lub wyłącznie w ramach opcji (za dodatkową opłatą).

Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza