Odkryj


POCZUCIE INNOWACJI

Gdzieś pod miastem jest kręta droga. To świetne miejsce, żeby poczuć adrenalinę i posłuchać, jak przez podwójny wydech brzmi 328 KM mknących tuż przy krawędzi urwiska. Aby w czasie pokonywania kolejnej serpentyny doświadczyć olbrzymiej mocy hamowania przednich tarcz o średnicy 355 mm. Aby przez fotele i dynamicznie wyważone nadwozie czuć, jak koła ciągle, nieustannie i nieprzerwanie trzymają się drogi. I aby przekonać się, jak płynnie można wykonać redukcję biegu dzięki jedynej na rynku manualnej skrzyni biegów z dopasowaniem obrotów. I aby gdzieś po drodze znaleźć malowniczy zakręt, który można pokonać w agresywny sposób. A następnie nadepnąć pedał gazu legendarnej jednostki V6 i już Cię tu nie ma.

MOŻE NIEKTÓRZY MÓWIĄ, ŻE TO PRZESADA

ale my to rozumiemy – w sportowym samochodzie wszystko musi działać właściwie. Właśnie dlatego najważniejsze wskaźniki są regulowane wraz z kolumną kierowniczą, aby zawsze było je wyraźnie widać. Do przełączników na konsoli środkowej łatwo sięgnąć i bez problemu można je rozpoznać dotykiem. Nawet fotel kierowcy wyposażony jest w wyjątkowe podparcie boczne, zapewniające dodatkową stabilizację, po obu stronach konsoli znajdują się osłony kolan, a siedzisko fotela zostało wyłożone antypoślizgowym materiałem.

STWORZONY, ABY POKONAĆ KAŻDY ZAKRĘT

Nissan 370Z posiada nisko umieszczony środek ciężkości i wąski rozstaw osi, dzięki czemu jego reakcja jest błyskawiczna. Elementy konstrukcyjne pod maską i po bokach wzmacniają karoserię, aby niestraszne jej były obciążenia przenoszone przez zawieszenie. To właśnie jest lista marzeń entuzjasty, dla którego osiągi liczą się ponad wszystko. Przy każdym skręcie kół możesz poczuć czystą przyjemność, ponieważ 370Z zamienia technologię układu jezdnego w czystą poezję skuteczności.


WYJĄTKOWO SKUTECZNA OCHRONA

Zaawansowany system poduszek powietrznych Nissana obejmuje dwustopniowe, uzupełniające przednie poduszki powietrzne wyposażone w czujniki pasów bezpieczeństwa oraz czujnik klasyfikacji osoby zajmującej miejsce w fotelu. Stopień napełnienia dwustopniowych poduszek powietrznych jest zależny od siły uderzenia i zapięcia pasów. Jeśli fotel pasażera jest pusty, czujnik całkowicie wyłącza poduszkę powietrzną. Dodatkowo w fotelach zamontowane są standardowe, boczne, uzupełniające poduszki powietrzne, które przemieszczają się wraz z fotelem w czasie jego regulacji. Kierowcę i pasażera pomagają chronić standardowe, uzupełniające, boczne kurtyny powietrzne (w przypadku nadwozia typu roadster montowane w drzwiach).
PRZESTRZEŃ NA KAŻDĄ RZECZ

Chociaż pokonywanie ulubionej, krętej drogi rzeczywiście sprawia wielką frajdę, samochód sportowy musi także sprawdzać się podczas codziennych dojazdów. Aby ułatwić dbałość o porządek, wyposażyliśmy 370Z w trzy uchwyty na kubki, zamykany schowek na rękawiczki, schowek umieszczony w desce rozdzielczej (niedostępny w przypadku samochodów wyposażonych w nawigację), półki za oboma fotelami i poręczny schowek za fotelem pasażera.Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza