Odkryj

JEDYNY I NIEPOWTARZALNY NISSAN „Z”

CZTERY DZIESIĘCIOLECIA HISTORII

„Zetka” Nissana już od ponad czterech dekad jest liderem w segmencie sportowych coupe. Najnowszy Nissan 370Z nawiązuje do legendarnego 240Z, który zachwycił cały świat wyjątkową stylistyką i potężną mocą. Po wielu latach formuła „Z” pozostaje bez zmian – zmienił się natomiast silnik (328 KM) oraz zastosowane technologie.
WYRÓŻNI SIĘ Z TŁUMU

NIECH MOC PRZYSPIESZENIA BĘDZIE Z WAMI

Może niektórzy mówią, że to przesada, ale my to rozumiemy- w sportowym samochodzie kierowca musi być zespolony z maszyną. Nissan 370Z sprawia, że każda podróż zostawia niezapomniane wspomnienia.
LEGENDARNA MOC

370Z jest napędzany przez silnik VQ V6 czwartej generacji. Ten potężny, 328- konny silnik o pojemności 3,7 litra został wyposażony w pomysłową i zaawansowaną technikę VVEL (Variable Valve Event & Lift), sterującą wzniosem zaworów i fazą ich otwarcia w celu uzyskania szybszej reakcji i wysokiego momentu obrotowego w większym zakresie obrotów silnika przy jednoczesnym obniżeniu zużycia paliwa i poziomu emisji. Brzmi imponująco? Przekonaj się sam. Przyjemność jaką odczuwasz na prostej drodze i na zakrętach, kiedy wskazówka obrotomierza przemieszcza się od niskich obrotów do czerwonego pola oznaczającego 7 500 obr/min. to czysta magia.


SILNIK 3,7 L V6

Wolnossący silnik Nissana 370Z gwarantuje bezkonkurencyjne osiągi w swojej klasie, a dynamika auta na niskich obrotach oraz nawet 7500 obr./min sprawią, że z Twojej twarzy nie zniknie uśmiech.


LEKKIE ZAWIESZENIE

Wykorzystanie elementów zawieszenia z lekkiego aluminium redukuje masę nieresorowaną i zwiększa responsywność Nissana 370Z na drodze.


REALNE WYNIKI TESTÓW NA TORZE

NISSAN 370Z NISMO

Inżynierowie Nissana nie lubią spoczywać na laurach, dlatego pracując nad Nissanem 370Z NISMO, poszli o krok dalej. W rezultacie stworzyli zapierający dech w piersi silnik o mocy 344 KM i momencie obrotowym 371 Nm. Są to realne osiągi potwierdzone testami na torze.

KOŁA RAYS

370Z NISMO został wyposażony w koła i opony godne jego niebywałych osiągów. Na wyjątkowych, kutych felgach Rays ze stopu metali lekkich umieściliśmy 19-calowe opony Bridgestone Potenza S001. Ponadto szersze o 1 cal tylne obręcze pomagają okiełznać moc maszyny.


WYŚCIGOWE FOTELE RECARO

Wyścigowe fotele Recaro w NISMO są wykonane z doskonałej jakości skóry i wzbogacone kontrastowymi wstawkami z czerwonej Alcantary.


UNIKALNA KIEROWNICA NISMO

Poczuj pod palcami sportowy charakter NISMO dzięki kierownicy pokrytej skórą i Alcantarą, ozdobionej na środku charakterystycznym znakiem NISMO Red.


Pokazane obrazy mają charakter orientacyjny. W niektórych przypadkach zdjęcia reprezentują konkretny model, klasę lub ofertę, która nie jest dostępna w Europie. Pokazane funkcje mogą nie być dostępne.

Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza