Odkryj

WSZECHSTRONNY, EKONOMICZNY, W 100% ELEKTRYCZNY

E-NV200 EVALIA: W 100% ELEKTRYCZNY 7-OSOBOWY SAMOCHÓD RODZINNY

Kompaktowy, wszechstronny i w pełni wyposażony z miejscem dla siedmiu osób – Nissan e-NV200 EVALIA to idealny samochód miejski dla rodziny. Dzięki temu, że jest w 100% elektryczny i posiada nową baterię 40 kWh zapewniającą większy zasięg, zaoszczędzisz na wydatkach eksploatacyjnych i dojedziesz naprawdę daleko.W 100% ELEKTRYCZNY

NOWA BATERIA 40 KW/H


WIĘKSZY ZASIĘG

OD 200 DO 301 KM (CYKL MIESZANY I MIEJSKI WG WLTP)


FUNKCJA SZYBKIEGO ŁADOWANIA

JUŻ OD 40 MINUT


PRZESTRZEŃ

DO 7 OSÓB

GWARANTOWANA MOC

5 LAT GWARANCJI NA SAMOCHÓD
8 LAT GWARANCJI NA BATERIĘ

Wszystko, co robimy dla Ciebie i Twojej rodziny w Nissanie jest objęte gwarancją.

Podobnie jak nowy Nissan LEAF, model e-NV200 EVALIA wyposażony w baterię 40 kWh jest objęty gwarancją na 5 lat lub 100 000 kilometrów oraz na 8 lat lub 160 000 kilometrów na akumulator.
O szczegóły zapytaj dealera Nissana.

OBLICZ OSZCZĘDNOŚCI

WYBIERZ W PEŁNI ELEKTRYCZNY SAMOCHÓD
I OSZCZĘDZAJ WIĘCEJ

Nissan e-NV200 został wyposażony w tę samą baterię 40 kWh, która zasila nowego Nissana LEAF, dzięki czemu przejedziesz więcej kilometrów. Rozpocznij dzień na pełnym akumulatorze i pokonaj nawet 301 km w warunkach miejskich. Co więcej, będzie Cię to kosztować mniej niż w przypadku vana na benzynę lub olej napędowy. A brak konieczności dostrajania silnika i zmian oleju to kolejne oszczędności pieniędzy i czasu.INTELIGENTNA MOC

BARDZIEJ EKOLOGICZNA I INTELIGENTNA JAZDA


Pakiet technologii Nissan Intelligent Mobility rewolucjonizuje sposób prowadzenia samochodu, zapewniając pewniejsze manewry, lepszą łączność z Internetem i ekscytujące doznania. Wyposażony
w znaną z Nissana LEAF baterię 40 kWh, model e-NV200 EVALIA to znakomity przykład inteligentnej mocy, która dowodzi, że jazda w 100% elektrycznym samochodem może być płynna, praktyczna
i przyjazna rodzinie. 200-kilometrowy zasięg, który z łatwością możesz zwiększyć oraz wiele trybów ładowania sprawia, że ten 7-osobowy van zabierze Cię w bezpieczną i wydajną podróż.
JUŻ OD 40 MINUT

SZYBKIE ŁADOWANIE

Już w ciągu 40-60 minut naładujesz 80% akumulatora. Funkcja szybkiego ładowania to najszybszy
i najłatwiejszy sposób na doładowanie akumulatora i dłuższą jazdę. Po prostu zajedź na najbliższą stację serwisową przy autostradzie lub do dealera Nissana: sieć ładowania CHAdeMO jest regularnie rozbudowywana.


JUŻ OD 7,5 GODZ.

ŁADOWANIE W DOMU I OGÓLNODOSTĘPNYCH PUNKTACH

Rodzinnego Nissana e-NV200 EVALIA możesz ładować na dwa sposoby: użyj ładowarki domowej wallbox, aby naładować akumulator do pełna w 7,5 godziny dzięki ładowarce samochodowej 6,6 kW lub naładuj go do pełna w 21,5 godziny, wykorzystując zwykłe gniazdko elektryczne.SZYBKIE ŁADOWANIE


ŁADOWARKA WALLBOX


ZWYKŁE GNIAZDKO ELEKTRYCZNE


DESIGN I WSZECHSTRONNOŚĆ

KOMPAKTOWY, ZWROTNY I W PEŁNI WYPOSAŻONY

Przestronne wnętrze i kompaktowe wymiary zewnętrzne Nissana e-NV200 EVALIA łączą w sobie możliwości 5- lub 7-osobowego samochodu rodzinnego ze zwinnością hatchbacka. Nie jest za długi, ani nie za szeroki: wąskie uliczki i ciasne miejsca do parkowania nie są dla niego żadnym problemem.


2 SIEDZENIA

2940 L

PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA


3 SIEDZENIA

DO 1,30 M

WYSOKOŚĆ PRZESTRZENI BAGAŻOWEJ


4 SIEDZENIA

DO 2,80 M

DŁUGOŚĆ PRZESTRZENI BAGAŻOWEJ5 SIEDZEŃ

2110 L

PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA


6 SIEDZEŃ

1550 L

PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA


7 SIEDZEŃ

870 L

DO DACHU (443 l PRZESTRZENI BAGAŻOWEJ PONIŻEJ ROLETY ZASŁANIAJĄCEJ WNĘTRZE BAGAŻNIKA)


ZINTEGROWANE TECHNOLOGIE

UŁATWIONA ŁĄCZNOŚĆ DLA RODZIN W PODRÓŻY

Zsynchronizuj swój smartfon z Nissanem e-NV200 EVALIA i bądź w kontakcie w trasie poprzez nowy system nawigacji NissanConnect EV oraz spersonalizuj każdy detal swojej jazdy na cyfrowym ekranie.Twoje samochodowe usługi internetowe współpracują z aplikacją NissanConnect EV, informując Cię o wszystkim, co potrzebujesz wiedzieć, np. o stanie naładowania akumulatora i wykorzystaniu energii.

Dzięki aplikacji NissanConnect EV informacje nawigacyjne masz na wyciągnięcie ręki. A nowy kolorowy ekran TFT sprawia, że elektrycznym Nissanem e-NV200 dotrzesz do celu bez problemów.


Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza