Odkryj


CZY TWOJA FIRMA JEST GOTOWA NA ZMIANĘ? PRZYGOTUJ SIĘ NA ELEKTRYCZNĄ REWOLUCJĘ

Połącz wielokrotnie nagradzany model NV200 ze stuprocentowo elektrycznym Nissanem LEAF (na drogach jest już ponad 130 000 egzemplarzy tego modelu), a otrzymasz przełomowe i innowacyjne korzyści dla swojej firmy. W Nissanie e-NV200 zastosowaliśmy technologie znane z modelu LEAF. To rozwiązanie opłaca się od samego początku, jako że przejście na pełny napęd elektryczny drastycznie obniży koszty eksploatacji pojazdu, jednocześnie wprowadzając Twoją firmę na nowe, bardziej przyjazne dla środowiska tory rozwoju. Z e-NV200 Twoja firma wejdzie w zupełnie nową erę, na zawsze zmieniając sposób pracy.

TNIJ KOSZTY. ZWIĘKSZAJ WYDAJNOŚĆ

Wyobraź sobie świat bez wydatków na paliwo, wymianę oleju czy serwis skrzyni biegów. Właśnie to zyskujesz, wybierając w 100% elektryczny model e-NV200. Poza zaoszczędzonymi pieniędzmi, dzięki tańszej eksploatacji, zyskujesz również na czasie, ponieważ serwisowanie pojazdu trwa o wiele krócej. A najlepsze jest to, że ten niezwykle ekonomiczny pojazd jest najbardziej przyjaznym dla środowiska seryjnie produkowanym samochodem dostawczym na rynku.u to prawdziwa przyjemność.

TWORZENIE NOWYCH MOŻLIWOŚCI BIZNESOWYCH

Ponieważ model e-NV200 to pojazd, który nie emituje spalin i nie generuje hałasu silnika, możesz w ciszy realizować nocne dostawy w strefach zamieszkania, we wnętrzach oraz na obszarach chronionych. Bez hałasu i zanieczyszczenia CO2 w Twoim środowisku pracy oraz dla Twoich klientów.

PRACUJ Z MOCĄ STUPROCENTOWO ELEKTRYCZNEGO NAPĘDU

. Zacznij dzień z pełnym akumulatorem i zasięgiem 170 km (NEDC) 1 i zrealizuj wszystkie dostawy i odbiory. Akumulator Nissana e-NV200 można ładować na 4 sposoby: Za pomocą szybkiej ładowarki naładujesz go w około 30 minut 4, od 42 do 8 godzin trwa ładowanie za pomocą zestawu naściennego lub dowolnego gniazdka elektrycznego w Twoim domu3 w miejscu pracy możesz naładować akumulator w ciągu 12 godzin za pomocą kabla EVSE: po prostu wybierz sposób, który jest dla Ciebie najwygodniejszy. Zastosowany w Nissanie e-NV200 hamulec rekuperacyjny został stworzony z myślą o pełnym wykorzystaniu dostępnej energii, którą system przesyła z powrotem do akumulatora za każdym razem podczas hamowania silnikiem, zmniejszania prędkości lub za pomocą hamulca.LEPSZA JAZDA, ŁATWIEJSZA PRACA

Jazdy samochodem z napędem elektrycznym nie da się porównać z niczym innym – to przyjemne uczucie cichego przemieszczania się, bez hałasu i drgań generowanych przez silnik. Wystarczy dodać do tego kabinę zaprojektowaną z myślą o kierowcy, zapewniającą wiodącą w klasie przestrzeń na nogi i wysoką pozycję za kierownicą, dzięki której masz lepszą widoczność, aby pracownicy byli bardziej zadowoleni, mniej zmęczeni i z większą pewnością siebie wykonywali kolejne zadania. Dodatkową przyjemność z jazdy zapewnia automatyczna skrzynia biegów. Z k olei wyjątkowa zwrotność (dzięki nisko umiejscowionemu środkowi ciężkości i 15-calowym felgom), natychmiastowy dostęp do wysokiego momentu obrotowego zapewniający płynne przyspieszanie i mały promień skrętu ułatwiający manewrowanie sprawiają, że e-NV200 może stać się najmocniejszym ogniwem w Twojej firmie.

BIURO NA KÓŁKACH, KTÓRE JEST ZAWSZE TAM, GDZIE TY

Wyposażenie Nissana e-NV200 jest zaskakująco bogate. Wnętrze tego modelu zostało stworzone specjalnie z myślą o tych, którzy lubią pracować w biegu. Kokpit to również łatwa w obsłudze przestrzeń robocza, ponadto pojazd został wyposażony w fotele z dużym zakresem regulacji i mnóstwo praktycznych schowków. System NissanConnect obejmujący nawigację satelitarną, zestaw głośnomówiący oraz strumieniowe przesyłanie dźwięku za pomocą łącza Bluetooth dopełniają całości.

DUŻA ŁADOWNOŚĆ I WSZECHSTRONNOŚĆ TO IDEALNE POŁĄCZENIE

Model e-NV200 spełnia różnorodne potrzeby. Jest dostępny w 2 wersjach nadwozia, przy czym każda z nich posiada wnętrze z dużymi możliwościami aranżacji, które pomieści półki, kosze i siedzenia, w zależności od potrzeb Twojej firmy. W ofercie są nawet dzielone drzwi tylne z panelami lub standardowa klapa bagażnika. Do tego wyjątkowo niska krawędź załadunku znajdująca się na wysokości 524 mm znacznie ułatwia ładowanie.


Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Karta Ratownicza