Odkryj

DOSKONAŁE ROZWIĄZANIE DLA MIEJSKICH FIRM

NISSAN E-NV200: W 100% ELEKTRYCZNY VAN, KTÓRY WSPIERA NOWE FIRMY

Nowa bateria 40 kWh i większy zasięg to atuty, dzięki którym Nissan e-NV200 jest idealnym rozwiązaniem dla wyzwań stawianych przez miasto. A ponieważ samochód nie emituje żadnych spalin, ograniczenia wjazdu do centrów miast i prawodawstwo dotyczące zanieczyszczeń nigdy nie stanie Ci na drodze. I wreszcie, niższe koszty eksploatacyjne sprawiają, że w 100% elektryczny Nissan e-NV200 VAN to najlepsza opcja dla Twojej firmy.

W 100% ELEKTRYCZNY

Nowa bateria 40 Kw/h

WIĘKSZY ZASIĘG

Od 200 do 301 km (cykl mieszany i miejski według WLTP)

FUNKCJA SZYBKIEGO ŁADOWANIA

Już od 40 minut

PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA

do 4,2 m3


GWARANTOWANA MOC

5 LAT GWARANCJI NA SAMOCHÓD / 8 LAT GWARANCJI NA BATERIĘ

Wszystko, co robimy dla Ciebie i Twojej rodziny w Nissanie jest objęte gwarancją. Podobnie jak nowy Nissan LEAF, model e-NV200 wyposażony w baterię 40 kWh jest objęty gwarancją na 5 lat lub 100 000 kilometrów oraz na 8 lat lub 160 000 kilometrów na akumulator. O szczegóły zapytaj dealera Nissana.

PRZEMYŚLANA INWESTYCJA

OBNIŻ KOSZTY EKSPLOATACYJNE

Kiedy przesiądziesz się na elektrycznego vana, znacząco ograniczysz koszty prowadzenia firmy. Rozpocznij dzień na pełnym akumulatorze i pokonaj nawet 301 km w warunkach miejskich. Co więcej, będzie Cię to kosztować mniej niż w przypadku vana na benzynę lub olej napędowy. A brak konieczności dostrajania silnika i zmian oleju to kolejne oszczędności pieniędzy i czasu.


INTELIGENTNA MOC

PROEKOLOGICZNY BIZNES TO LEPSZY BIZNES

Pakiet technologii Nissan Intelligent Mobility rewolucjonizuje sposób prowadzenia samochodu, zapewniając pewniejsze manewry, lepszą łączność z Internetem i ekscytujące doznania. Wyposażony w znaną z Nissana LEAF baterię 40 kWh, model e-NV200 to znakomity przykład inteligentnej mocy, która dowodzi, że jazda w 100% elektrycznym samochodem może być płynna, praktyczna i przyjazna rodzinie. 200-kilometrowy zasięg, który z łatwością możesz zwiększyć oraz wiele trybów ładowania sprawia, że ten wszechstronny elektryczny van zabierze Cię w płynną i wydajną podróż po mieście.

 

JUŻ OD 40 MINUT

SZYBKIE ŁADOWANIE

Już w ciągu 40-60 minut naładujesz 80% akumulatora. Funkcja szybkiego ładowania to najszybszy i najłatwiejszy sposób na doładowanie akumulatora i dłuższą jazdę. Po prostu zajedź na najbliższą stację serwisową przy autostradzie lub do dealera Nissana: sieć ładowania CHAdeMO jest regularnie rozbudowywana.

JUŻ OD 7,5 GODZ.

ŁADUJ AKUMULATOR, KIEDY ŚPISZ

W 100% elektrycznego Nissana e-NV200 możesz ładować na dwa sposoby: użyj ładowarki domowej wallbox*, aby naładować akumulator do pełna w 7,5 godziny dzięki ładowarce samochodowej 6,6 kW lub naładuj go do pełna w 21,5 godziny, wykorzystując zwykłe gniazdko elektryczne.

*Produkt jest w procesie wdrażania. Nie można jeszcze złożyć zamówienia.


SZYBKIE ŁADOWANIE

 

ŁADOWARKA WALLBOX*

*Produkt jest w procesie wdrażania. Nie można jeszcze złożyć zamówienia.

 

ZWYKŁE GNIAZDKO ELEKTRYCZNE


WSZECHSTRONNOŚĆ

OSOBOWY LUB UŻYTKOWY ELEKTRYCZNY VAN

Ładowność + wszechstronność w 100% elektrycznego Nissana e-NV200. Wybierz jeden z dwóch wariantów nadwozia (VAN lub EVALIA) i konfiguruj stojaki, kosze i fotele zgodnie z potrzebami. Ponadto niski próg bagażnika na wysokości zaledwie 52 cm od podłoża ułatwia załadunek i rozładunek towaru.

 

W 100% ELEKTRYCZNY NISSAN E-NV200 VAN

Wykorzystaj 4,2 m³ przestrzeni ładunkowej (wystarczającej do zmieszczenia dwóch Europalet lub ładunku o wadze do 701 kg) i wygodę szeroko otwieranych tylnych drzwi oraz przesuwanych drzwi bocznych.

W 100% ELEKTRYCZNY 5-OSOBOWY NISSAN E-NV200 EVALIA

Potrzebujesz vana, którym będziesz mógł przewozić zarówno ludzi, jak i towar? W układzie z 5 siedzeniami, masz nadal 1,9 m³ przestrzeni ładunkowej do wykorzystania.

W 100% ELEKTRYCZNY 7-OSOBOWY NISSAN E-NV200 EVALIA

Jeżeli świadczysz usługi przewozu pasażerów, a nie palet, w 100% elektryczny Nissan e-NV200 EVALIA będzie strzałem w dziesiątkę. Masz w nim wygodną przestrzeń dla nawet 7 pasażerów i ich bagażu.


ZINTEGROWANE TECHNOLOGIE

TECHNOLOGIE POKŁADOWE

Wiadomości i rozrywka w zasięgu ręki.

 

APLIKACJA NISSANCONNECT EV

ZDALNA KONTROLA ŁADOWANIA

PRAKTYCZNE WNĘTRZE

SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANA GAŁKA ZMIANY BIEGÓW


DLACZEGO NISSAN E-NV200 VAN?

IDEALNY ELEKTRYCZNY VAN DLA FIRMY

Przestronne wnętrze i kompaktowe wymiary zewnętrzne w 100% elektrycznego Nissana e-NV200 łączą w sobie nośność, jakiej potrzebujesz i zwinność hatchbacka. Teraz będziesz mógł przyjmować więcej zleceń!

WNĘTRZE

INTELIGENTNE MOBILNE BIURO

Twoje biuro zawsze przy Tobie. Przedni fotel pasażera w 100% elektrycznym Nissanie e-NV200 składa się i przekształca w biurko. Masz także do dyspozycji łatwo dostępne gniazdka 12 V i dużo wygodnych schowków na dokumenty.

NADWOZIE

MAKSIMUM ŁADOWNOŚCI, MINIMALNE ROZMIARY

Efektowny i atrakcyjny design + największa w klasie przestrzeń ładunkowa. Kompaktowy i zwinny, w 100% elektryczny Nissan e-NV200 VAN został stworzony z myślą o zatłoczonych ulicach miast: to Twoja proekologiczna wizytówka.


Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza