NISSAN Qashqai

Cena od 118 500 zł

e-POWER 

NISSAN QASHQAI e-POWER

ODKRYJ WYJĄTKOWE I EKSCYTUJĄCE WRAŻENIA Z JAZDY SAMOCHODEM ELEKTRYCZNYM BEZ KONIECZNOSCI PODŁĄCZANIA SAMOCHODU DO SIECI ELEKTRYCZNEJ.

Poczuj przyjemność prowadzenia samochodu elektrycznego za sprawą naszego nowego układu napędowego e-POWER w Nissanie Qashqai. e-POWER to unikalna technologia Nissana, która jest czymś innym niż rozwiązania w tradycyjnym silniku hybrydowym. Polega na wykorzystaniu silnika benzynowego jedynie do wytwarzania energii dla silnika elektrycznego, który napędza pojazd. Dzięki temu jazda jest bardziej cicha i oszczędna.


 

POCZUJ DYNAMICZNĄ, WYŚRUBOWANĄ MOC

Na światłach, skrzyżowaniach czy podczas wyprzedzania, napęd e-POWER zapewnia szybkie, płynne przyspieszenie, idealne do warunków miejskich – a wszystko to w niskim zakresie obrotów, dzięki czemu silnik jest cichy i wydajny. Nissan e-POWER to wyjątkowa zelektryfikowana technologia, która wykracza poza technologię hybrydową. Wybierz jeden z dostępnych trybów jazdy, aby dostosować się do sytuacji na drodze: Tryb D (Drive), zapewniający niezapomniane wrażenia z jazdy w każdych warunkach, oraz Tryb B (tryb znany z samochodów elektrycznych), który wspomaga hamowanie regeneracyjne, zwiększając oszczędność paliwa i zmniejszając zużycie hamulców w mieście.PROSTSZA JAZDA DZIĘKI TECHNOLOGII E-PEDAL STEP

Funkcja e-Pedal Step upraszcza prowadzenie samochodu, zapewniając łatwiejsze i wygodniejsze podróże, ponieważ umożliwia przyspieszanie i zwalnianie do minimalnej prędkości około 10 km/h, przy użyciu tylko jednego pedału¹.


WYDAJNOŚĆ Z MYŚLĄ O MIEŚCIE

Natychmiastowa reakcja, cicha praca silnika, płynne przyspieszanie w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów sprawiają, że układ e-POWER, w porównaniu z tradycyjnym silnikiem benzynowym, zapewnia niższe zużycie paliwa2.


 

MIĘKKA HYBRYDA (MHEV)

DĄŻENIE DO WYJĄTKOWYCH OSIĄGÓW NIGDY WCZEŚNIEJ NIE BYŁO TAK EKSCYTUJĄCE

 

Optymalizacja wydajności

Samochody z napędem mild hybrid (MHEV) wykorzystują do napędzania kół silnik benzynowy, wspierany pracą baterii litowo-jonowej. Poprawiona została wydajność systemu Start-Stop, który może automatycznie wyłączyć silnik podczas jazdy na biegu jałowym lub po zdjęciu nogi z pedału gazu przy prędkości poniżej 18 km/h (w wersjach z automatyczną skrzynią biegów Xtronic), co zmniejsza emisję CO₂ i koszty eksploatacji samochodu3. Bateria pozwala także zasilać urządzenia elektryczne w czasie postoju. Lżejsze aluminiowe panele w drzwiach i masce przyczyniają się do obniżenia całkowitej masy auta, a tym samym emisji CO₂.

Dostępne skrzynie biegów

Wybierz poziom wrażeń. Przejmij pełną kontrolę nad Nissanem Qashqai dzięki 6-biegowej manualnej skrzyni biegów. Jeśli wolisz, możesz wybrać automatyczną, bezstopniową przekładnię Xtronic nowej generacji, która zapewnia płynną jazdę, a manetki przy kierownicy pozwolą Ci cieszyć się większą kontrolą.

Inteligentny napęd 4WD z 5 trybami jazdy

Inteligentny napęd na obie osie (4WD) w Nissanie Qashqai płynnie przekazuje moc, gwarantując pewność jazdy i panowanie nad pojazdem. Na trudnych nawierzchniach moc przekazywana do przednich i tylnych kół poprawia przyczepność. Na gładkich drogach system przekazuje moc na przednie koła, zapewniając większą wydajność. Dzięki 5 trybom jazdy do wyboru, Nissan Qashqai sprawi, że poradzisz sobie w każdej sytuacji.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza