Odkryj

SUPERINTELIGENTNY SUV

Inteligencja i piękno idą w parze, czego dowodem jest elegancja i wyrafinowanie Twojego wymarzonego crossovera. Nowy Nissan Qashqai łączy piękny styl i znakomitą aerodynamikę, sprawiając, że jazda nim po mieście nie ma sobie równych.DESIGN NADWOZIA I WNĘTRZA

Wyposażony w nowe rozwiązania stylizacyjne najpopularniejszy SUV na świecie jeszcze nigdy tak dobrze się nie prowadził i nie wyglądał tak imponująco.

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

Systemy inteligentnej jazdy Nissana zmieniają sposób prowadzenia Twojego crossovera, zapewniając wygodę i większą pewność jazdy.


ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Każda podróż Nissanem jest unikalnym doświadczeniem dzięki inteligentnym opcjom łączności i ekskluzywnym rozwiązaniom dźwiękowym systemu Bose Audio Premium.


INTUICYJNE OSIĄGI

Rozkoszuj się każdym manewrem: inteligentne technologie jazdy Nissana sprawią, że na nowo zakochasz się w podróżowaniu samochodem.SMUKŁA I SPORTOWA SYLWETKA

Efektowny Design z zupełnie przeprojektowanym przodem, najnowszym wzorem osłony wlotu powietrza z charakterystycznym motywem litery V i oryginalnym wykończeniem dodaje Twojemu crossoverowi nowej energii

ELEGANCKIE NOWE REFLEKTORY

Nowe reflektory z pięknymi diodami LED do jazdy dziennej to prawdziwa perełka stylizacyjna.
STYLISTYKA WNĘTRZA

Elegancja w każdym detalu i wyrafinowanie wykończenia każdego elementu to znaki charakterystyczne Twojego wymarzonego SUV-a.PERFEKCYJNE WYKOŃCZENIE W KAŻDYM CALU

Wyjątkowa stylistyka wnętrza - od wysokiej jakości materiałów wykończeniowych po nowa tablicę rozdzielczą i skórzany mieszek dźwigni zmiany biegów - podkreśla wyrafinowanie Twojego nowego Nissana Qashqai.


SPORTOWA KIEROWNICA

Przejmij kontrolę za nową, sportową kierownica premium.


WYGODNE I STYLOWE FOTELE

Poczuj wygodę nowych foteli naszego flagowego crossovera: unikalna konstrukcja i wykończenie ekskluzywną skórą Nappa z miękkim pikowaniem 3D to gwarancja poczucia komfortu i luksusu.


ZUPEŁNIE NOWY POZIOM JAZDY

Jak zaufany partner w podróży, systemy inteligentnej jazdy Nissana dbają o bezpieczeństwo Twoje i innych użytkowników dróg.INTELIGENTNY SYSTEM KONTROLI TORU JAZDY

Wyjedź na prostą. System dostosowuje siłę hamowania w poszczególnych kołach, zapewniając optymalny tor jazdy na zakręcie.


INTELIGENTNA KONTROLA RUCHÓW NADWOZIA

Płynna jazda po wybojach. Aby zapobiec nieprzyjemnym ruchom nadwozia podczas przejazdu przez nierówności, system aktywuje delikatne hamowanie, zwiększając ogólny komfort jazdy.


INTELIGENTNY SYSTEM HAMOWANIA SILNIKIEM

Pokochaj zakręty. System kontroluje zachowanie automatycznej przekładni na niewielkich zakrętach, tworząc wrażenie, że prowadzisz samochód z manualną skrzynią. Wchodząc w łuk następuje redukcja biegu i delikatne zwolnienie, a przy wychodzeniu z niego samochód przyspiesza płynnie, zwiększając bieg.
INTELIGENTNY NAPĘD 4X4

W trudnych warunkach terenowych lub na asfalcie masz pewność maksymalnej przyczepności. Wykorzystując komputer i czujniki, inteligentny system bada stopień poślizgu i natychmiast przenosi automatycznie moment obrotowy do 50% na tylne koła.

NOWY SYSTEM AUTOMATYCZNEGO HAMULCA AWARYJNEGO

Utrzymuje pojazd w miejscu bez konieczności naciskania pedału hamulca lub zaciągania hamulca ręcznego.
Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza