Nasza obietnica
Oferty specjalne serwisu
Nasza obietnica. Twój spokój.

Jaką składamy Tobie obietnicę? Kierowców samochodów Nissan możemy zapewnić, że nie tylko prowadzenie auta, ale także jego serwisowanie może nieść ze sobą pozytywne emocje: jest proste, wygodne i w korzystnej cenie. Wierząc w przejrzystość i wzajemne zaufanie, zobowiązujemy się zapewnić naszą pełną dostępność i otoczyć wszystkich klientów największą troską.BEZPŁATNY SAMOCHÓD ZASTĘPCZY*

Kiedy tylko Twój samochód będzie serwisowany, zaoferujemy Ci rozwiązanie zmierzające do zaspokojenia Twoich osobistych potrzeb. Umów się na wizytę, a bezpłatnie udostępnimy ci samochód zastępczy do czasu zakończenia naprawy. Jeśli nie jesteś zainteresowany opcją samochodu zastępczego, możemy zaoferować Ci inne rozwiązanie kwestii mobilności.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJLEPSZEJ CENIE*

Doskonałą ochronę samochodów naszej marki zapewnia świetnie wyszkolony personel oraz wykorzystywanie wyłącznie oryginalnych części. Aby zagwarantować Ci najlepszy stosunek jakości do ceny, dostosujemy cenę do obowiązujących w promieniu 10 km od siedziby.

BEZTERMINOWY NISSAN ASSISTANCE*

Obiecujemy zapewniać Ci mobilność 24 godziny na dobę. Jeśli wydarzy się coś nieoczekiwanego, usługa Nissan Assistance jest dostępna 24 godziny na dobę, bez względu na wiek Twojego Nissana. Gwarantujemy bezpłatną pomoc drogową przez okres gwarancji a także po każdym okresowym przeglądzie wykonanym aż do zalecanej daty kolejnego.

BEZPŁATNA KONTROLA POJAZDU*

Zapewniamy, iż dokonamy bezpłatnej kontroli samochodu, zanim podejmiemy się jakichkolwiek prac. Najpierw zostaniesz poinformowany, czego potrzebuje Twój samochód i jakie koszty możesz ponieść. Nie obawiaj się żadnych niespodzianek! Zapłacisz wyłącznie zaakceptowaną wcześniej kwotę. Za czynności wykonane bez Twojej zgody nie zostaniesz obciążony fakturą.

Dodatkowe korzyści dla klientów zarejestrowanych w programie lojalnościowym

Troszczymy się o Ciebie i Twoje auto: zapisz się do naszego programu YOU+NISSAN, a my wynagrodzimy Twoją lojalność:

• ekskluzywne rabaty i oferty specjalne, w przypadku zakupu nowego samochodu Nissan,
• rabaty na części oraz serwisowanie

Jeszcze nie zarejestrowałeś się do programu YOU+NISSAN?

Wykorzystaj w pełni ofertę Nissana: dołącz do YOU+NISSAN na www.youplusnissan.pl

Zarejestruj się, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami. Wystarczy tylko podać swoje dane osobowe oraz VIN pojazdu, który znajduje się w dowodzie rejestracyjnym a serwis przeznaczony wyłącznie dla właścicieli Nissana czeka na Ciebie!

*Szczegóły Obietnicy Nissana dostępne są w Ogólnych Warunkach Umowy.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza