Odkryj


NOWY NISSAN NAVARA – MOCNY, JAK ZAWSZE. ELEGANCKI, JAK NIGDY DOTĄD

Zupełnie nowy Nissan Navara to połączenie wytrzymałości i elegancji. Mocne, atletyczne nadwozie, najnowsza technologia pozwalająca na stałą łączność ze światem i komfort jazdy sprawiają, że Twój nowy pick-up jest gotowy na każde wyzwanie.


PICKUP, KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ

W pełni zamknięta rama Nowy Nissan Navara gwarantuje niezawodność samochodu w każdych okolicznościach, w odróżnieniu od innych pojazdów tego typu zbudowanych na trójstronnej ramie. Dodatkowo, dzięki wielowahaczowemu zawieszeniu tylnemu ze sprężynami śrubowymi jazda pojazdem jest płynniejsza, a manewrowanie bardziej dynamiczne. Moc i wytrzymałość to jego podstawowe atrybuty.


EKSTREMALNE WARUNKI, NAJTRUDNIEJSZE NAWIERZCHNIE

Nowy Nissan Navara nie cofnie się przed niczym. Dzięki trzem trybom jazdy – 4WD High dla lekkiej jazdy terenowej, 4WD Low dla poważnych wyzwań terenowych w piasku, śniegu i głębokim błocie, i wreszcie 2WD dla jazdy po nawierzchni asfaltowej – w tym samochodzie o potężnej mocy poczujesz się niezwyciężony. Ponadto, funkcje wspomaganego startu pod górę i wspomaganego zjazdu z góry sprawiają, że Nissan Navara zapewnia łatwe i niewymagające wysiłku prowadzenie.


ZAPANUJ NAD ŁADUNKIEM

 

Ciężki ładunek? Nowy Nissan Navara został stworzony z myślą o wykonywaniu trudnych zadań i przewożeniu ładunku o wadze 1 tony oraz holowaniu 3,5-tonowych ciężarów, dlatego też ładowanie, rozładowywanie i holowanie to dla niego nic szczególnego. Ładunek się trzyma? Rewolucyjny system mocowania C-channel sprawia, że zabezpieczanie ładunku jest łatwe i sprawne. Ruchome zatrzaski można zamykać w dowolnym miejscu specjalnych szyn umieszczonych z trzech stron skrzyni ładunkowej, aby przewożony towar mógł bezpiecznie dotrzeć do celu.

 

 

 


GWARANCJA 5 LAT/ 160 000 KILOMETRÓW

Nowy Nissan NAVARA jest objęty gwarancją na 5 lat / 160 000 kilometrów. Gwarancja obejmuje ochronę całego pojazdu, od przedniego do tylnego zderzaka, a także lakier, oryginalne części i akcesoria Nissana, oraz pomoc drogową Assistance, dzięki czemu możesz być spokojny, że Twój pick-up jest w dobrych rękach. Bo przecież nawet twardziele wymagają nieco troski.

 

 

 

Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza