Video test

Zobacz nasz video test

Nissan NP 300 Navara dCi190 #1

Tym razem sprawdzamy czy nowy Nissan NP 300 Navara jest wszechstronnym pick-upem na każdą okazję. Prezentujemy nową konstrukcję zawieszenia i oceniamy, jaki ma wpływ na właściwości jezdne. Zupełnie nowy jest także silnik - najmniejszy, jaki do tej pory stosowano w tym modelu, a jednocześnie doładowany dwiema turbosprężarkami. Moc 190 KM i 450 Nm momentu obrotowego w połączeniu z 7-biegowym automatem. Czy taki zestaw nadaje się do dużego pick-upa? Przekonajcie się...

Nissan NP 300 Navara dCi190 #2

Kolejny raz w ostatnim czasie sprawdzamy nowego Nissana NP 300 Navarę i opowiadamy o jego najważniejszych funkcjach. Zapraszamy do oglądania.


Zdolności terenowe

Zapraszamy na wydzielony materiał o cechach nowego Nissana NP 300 Navary związanych z jazdą w terenie i najważniejszymi parametrami off-roadowymi.

Użyteczność

Zapraszamy na wydzielony materiał o cechach nowego Nissana NP 300 Navary związanych z użytecznością i rodzajami zabudowy.


Komfort

Zapraszamy na wydzielony materiał o cechach Nissana NP 300 Navary związanych z komfortem jazdy i wyposażeniem.

Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza